Giresunspor karşılaşmasının ardından Beşiktaş cephesinde isyan: Uçakları çıkarırken 3 dakika geçti - Son Dakika

Giresunspor karşılaşmasının ardından Beşiktaş cephesinde isyan: Uçakları çıkarırken 3 dakika geçti

17.04.2022 23:07

Giresunspor'la golsüz berabere kalan Beşiktaş'ta Rıdvan Yılmaz, karşılaşma bitiminde açıklamalar yaptı. Hakemin maçın sonuna eklediği 3 dakikalık uzatmayı yeterli bulmayan genç futbolcu, "Sahanın içindeki uçakları çıkarırken 3 dakika geçti. Altı üstü bir kağıt, topu ne kadar etkileyebilir? Her maç 7-10 dakika uzatma veriliyor, bize 3 dakika." ifadelerini kullandı.

Süper Lig'in 33. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Giresunspor'la 0-0 berabere kaldı. Siyah-beyazlıların genç yıldızı Rıdvan Yılmaz, karşılaşmanın ardından hakem Arda Kardeşler'e tepki gösterdi.

"HER MAÇ 7-10 DAKİKA UZATMA VERİLİYOR"

Uzatma süresini yeterli bulmayan Rıdvan Yılmaz, "Sahanın içindeki uçakları çıkarırken 3 dakika geçti. Altı üstü bir kağıt, topu ne kadar etkileyebilir? Her maç 7-10 dakika uzatma veriliyor, bize 3 dakika. Uçakları temizlemek zaten 3 dakika sürdü. Daha dikkatli olurlarsa, daha iyi olacak." dedi.

YORUMLAR (2)
500
Beşiktaşlı yönetici Seyit Ateş, Alanyaspor maçını değerlendirdi Açıklaması Beşiktaşlı yönetici Seyit Ateş, Alanyaspor maçını değerlendirdi Açıklaması Sanchez Mateos: 3-0'dan 3-3'e getirmek kolay değildi Sanchez Mateos: 3-0'dan 3-3'e getirmek kolay değildi Mateos: 'Sahada tamamen bir taktik savaşı vardı' Mateos: 'Sahada tamamen bir taktik savaşı vardı'

Son Dakika Spor Giresunspor karşılaşmasının ardından Beşiktaş cephesinde isyan: Uçakları çıkarırken 3 dakika geçti - Son Dakika


Advertisement