Gisdol: Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı - Son Dakika
Spor

Gisdol: Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı

Gisdol: Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı

Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Markus Gisdol, evinde Yukatel Adana Demirspor ile berabere kaldıkları maçın ardından şansın yanlarında olsa galibiyetle sahadan ayrılacaklarını söyledi. Gisdol, zorlu bir rakiple karşılaştıklarını ve oyuncularının iyi oynadığını belirtti. Kontratıyla ilgili soruya ise geleceğiyle ilgili açıklama yapmak istemediğini ifade etti.

20.04.2024 22:58

Trendyol Süper Lig'in 33. haftasında evinde Yukatel Adana Demirspor ile 1-1 berabere kalan Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Markus Gisdol, "Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı." dedi.

Gisdol maçın ardından düzenlenen basın toplantısında maçın zor geçtiğini dile getirdi.

Adana Demirspor'un zorlu bir rakip olduğunu vurgulayan Gisdol, "Biz bu maçın zor geçeceğini biliyorduk. Güçlü bir rakibe karşı oynayacağımızı biliyorduk. İlk yarıda golü bulamadık. Çok basit bir gol yedik. Soyunma odasında arkadaşlarla konuştuk. Oyuncularıma iyi oynadığımızı söyledim. Konsantrasyonlarını kaybetmemelerini söyledim. Rakibimize de çok kontratak verdik. 70'den sonra çok baskımız vardı. O baskımızın sonucunda golü bulduk. Direkten dönen toplarımız vardı. Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı." ifadelerini kullandı.

Gisdol, Samsunspor ile kontratını uzatıp uzatmayacağına yönelik soruyu, "Ben konsantrasyonumu tamamen takımın başarısına yönelik yapıyorum. Benim için önemli olan takımın başarısıdır. Geleceğimle ilgili şu an açıklama yapmak istemiyorum." diye yanıtladı.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Gisdol: Şans yanımızda olsa galibiyetle sahadan ayrılacaktık ama olmadı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement