İstifa eden Ertem Şener'in yerine Onur Yıldız, Beyaz Futbol'u sunacak - Son Dakika

İstifa eden Ertem Şener'in yerine Onur Yıldız, Beyaz Futbol'u sunacak

03.10.2020 15:38

Beyaz TV'de spor müdürlüğü ile Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarındaki sunuculuk görevlerinden istifa eden Ertem Şener'in yerine Beyaz Futbol programında kanalın spor servisinde görev yapan Onur Yıldız ekrana çıkacak.

Ünlü sunucu Ertem Şener geçtiğimiz gün Beyaz TV'de spor müdürlüğü ile Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarındaki sunuculuk görevlerinden istifa etmişti. Şener'in istifası sonrası programları kimin sunacağı merak konusuydu.

Beyaz TV spor servisinde görev alan Onur Yıldız'ın spor müdürlüğüne getirildiği ve Ertem Şener'in yerine Beyaz Futbol programını sunacağı öğrenildi. Yıldız, kişisel Instagram hesabının hikaye bölümünden "Bu gece 23.30'da Beyaz Futbol'da Sinan Engin ile karşınızdayız" şeklinde paylaşım yaptı.

İstifa eden Ertem Şener'in yerine Onur Yıldız, Beyaz Futbol'u sunacak

SOSYAL MEDYADAN İSTİFAYI DUYURMUŞTU

Sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ertem Şener, "Kamuoyuna açıklamam; Gördüğüm lüzum üzerine Beyaz Tv ile bugün "KENDİ İSTEĞİMLE" yollarımı ayırdım. Beyaz Futbol ve Derin Futbol'a bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim. Sn. Osman Gökçek'e 9 yıldır gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürlerimi borç bilirim" ifadelerini kullanmıştı.

İstifa eden Ertem Şener'in yerine Onur Yıldız, Beyaz Futbol'u sunacak

Son Dakika Spor İstifa eden Ertem Şener'in yerine Onur Yıldız, Beyaz Futbol'u sunacak - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Önce eski nişanlısını ardından kendisini bıçakladı! İkisi de hayatını kaybetti 18:34 Önce eski nişanlısını ardından kendisini bıçakladı! İkisi de hayatını kaybetti Parkta sır ölüm! Vatandaşların meraklı bakışları ekipleri bir an olsun yalnız bırakmadı 17:40 Parkta sır ölüm! Vatandaşların meraklı bakışları ekipleri bir an olsun yalnız bırakmadı Son Dakika! Erzurum'daki 5.1 büyüklüğündeki depremden sonra karayolunda heyelan yaşandı, yollar kapatıldı 16:37 Son Dakika! Erzurum'daki 5.1 büyüklüğündeki depremden sonra karayolunda heyelan yaşandı, yollar kapatıldı
Son Dakika! Erzurum'da 5,1 büyüklüğünde deprem 16:01 Son Dakika! Erzurum'da 5,1 büyüklüğünde deprem Günlerdir aranan Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi 15:42 Günlerdir aranan Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi Evinde cansız bedeni bulunan kadının katili, ilişki yaşadığı kişi çıktı! 15:18 Evinde cansız bedeni bulunan kadının katili, ilişki yaşadığı kişi çıktı!
Kaprisiyle bıktıran Larin'in yerini Onyekuru alıyor 14:36 Kaprisiyle bıktıran Larin'in yerini Onyekuru alıyor İlk korona hastası bulundu! Wuhan'daki canlı hayvan pazarında çalışan bir kadın 13:37 İlk korona hastası bulundu! Wuhan'daki canlı hayvan pazarında çalışan bir kadın
Advertisement