Milli voleybolcu Ebrar Karakurt imajını yeniledi! Saçlarını iyice kısalttı - Son Dakika

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt imajını yeniledi! Saçlarını iyice kısalttı

09.08.2022 18:30

Aşk hayatı nedeniyle gündemden düşmeyen milli voleybolcu Ebrar Karakurt, yeni imaj yaptı. İtalyan ekibi Novara'da forma giyen Karakurt, pembeden vazgeçerken saçlarını kısacık kestirdi.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Ebrar Karakurt, geçtiğimiz aylarda İtalyan ekibi Novara'ya transfer oldu. Spor hayatının yanı sıra sosyal medya fenomeni İmge ile yaşadığı aşk nedeniyle de gündemden düşmeyen Karakurt, bu sefer de yeni imajıyla gündem oldu.

SAÇLARINI KISALTTI

Sosyal medyayı aktif kullanan voleybolcu pembe saçlarından vazgeçti. Yeni saçlarıyla ayna karşısında selfie çeken Ebrar Karakurt saçlarını daha da kısalttı. Karakurt, son halini de sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

İşte Ebrar Karakurt'un son hali:

Ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt yeni imaj yaptı! Eski halini unutunYORUMLAR
500
A Milli Kadın Voleybol Takımı, Almanya maçı hazırlıklarını tamamladı A Milli Kadın Voleybol Takımı, Almanya maçı hazırlıklarını tamamladı Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Kız sporculara soyunma odasında büyük şok! Arkadaşları trans birey çıktı, ortalık karıştı Kız sporculara soyunma odasında büyük şok! Arkadaşları trans birey çıktı, ortalık karıştı

Son Dakika Spor Milli voleybolcu Ebrar Karakurt imajını yeniledi! Saçlarını iyice kısalttı - Son Dakika


Advertisement