Judo Federasyonu Başkanı Huysuz, IJF Akademi'ye katılanlarla buluştu - Son Dakika
Spor

Judo Federasyonu Başkanı Huysuz, IJF Akademi'ye katılanlarla buluştu

Judo Federasyonu Başkanı Huysuz, IJF Akademi\'ye katılanlarla buluştu

Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) Akademi antrenör kursuna katılanlarla bir araya geldi.

07.12.2021 12:26  Güncelleme: 13:23
Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) Akademi antrenör kursuna katılanlarla bir araya geldi.

Başkan Sezer Huysuz, Türkiye Judo Federasyonu ve Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) ile Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) iş birliği içinde gerçekleşen IJF Akademi Antrenör Kursuna katılanlara başarılar diledi.

Judo Federasyonu hizmet binasında devam eden kursa katılan antrenörlere kısa bir konuşma yapan Sezer Huysuz, "Sizler IJF Akdemi eğitmenlerinin verdiği bilgi ve teknikleri öğrencilerinize aktararak, alt yapımızın gelişmesine öncülük yapacaksınız" dedi.

IJF Akademi eğitmenlerinden Florin Daniel Lascau ise, Türkiye Judo Federasyonu ile gerek IJF gerekse IJF Akademi olarak sıkı dialoglar içinde bulunduklarını belirterek, "Antrenörler olarak sizlere burada verdiğimiz eğitimlerin karşılığını, sporcularınızın madalyalarla geri dönüşüne katkı sağlamaktır" ifadesini kullandı.


- Ankara
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Judo Federasyonu Başkanı Huysuz, IJF Akademi'ye katılanlarla buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement