Lionel Messi'ye Arjantin milli takımındaki arkadaşlarından yeni lakap: Gelincik - Son Dakika

Lionel Messi'ye Arjantin milli takımındaki arkadaşlarından yeni lakap: Gelincik

27.09.2022 10:19
Lionel Messi'ye Arjantin milli takımındaki arkadaşlarından yeni lakap: Gelincik

Arjantinli süperstar Lionel Messi, ülkesinin Honduras'ı 3-0 yendiği maçta attığı 2 golle yıldızlaşırken, maç sonu takım arkadaşları tarafından da tebriği aldı. Rodrigo de Paul ve Alejandro Gomez, 35 yaşındaki Messi'ye "gelincik" anlamına gelen "La Comadreja" lakabıyla seslendi.

Lionel Messi, Arjantin'in Honduras'ı 3-0 yendiği maçta attığı 2 golle yıldızlaşmıştı. Süperstarın maç sonrası Instagram paylaşımında takım arkadaşları ona yeni bir lakap takması dikkat çekti.

ÖNCEDEN "PİRE" LAKABI VERİLMİŞTİ

35 yaşındaki Messi, bugüne kadar pire anlamına gelen "La Pulga" takma adına sahipti. Arjantinli'ye boyuna rağmen zıplama becerisinden dolayı bu lakap takılmıştı.

Honduras maçının ardından yaptığı Instagram paylaşımında takım arkadaşlarına teşekkür eden Messi'ye; Rodrigo de Paul ve Alejondro Gomez'den yorumlar geldi. İki oyuncu da takım arkadaşlarına; gelincik anlamına gelen "La Comadreja" ismiyle yorum attılar.

YORUMLAR
500
Ünlü boksör, Mike Tyson'ın dediğini duyunca 'R' yaptı! Messi'den hemen özür diledi Ünlü boksör, Mike Tyson'ın dediğini duyunca 'R' yaptı! Messi'den hemen özür diledi Szczesny ile Messi, penaltı kararı için iddiaya girmiş Szczesny ile Messi, penaltı kararı için iddiaya girmiş Herkes Messi ile Szczesny'nin girdiği iddiayı konuşuyor! Polonyalı eldiven kaybettiği iddiayı açıkladı Herkes Messi ile Szczesny'nin girdiği iddiayı konuşuyor! Polonyalı eldiven kaybettiği iddiayı açıkladı

Son Dakika Spor Lionel Messi'ye Arjantin milli takımındaki arkadaşlarından yeni lakap: Gelincik - Son Dakika


Advertisement