Manchester City, İlkay Gündoğan'ın Golü ile Chelsea'yi 3-1 Mağlup Ediyor - Son Dakika

Manchester City, İlkay Gündoğan'ın Golü ile Chelsea'yi 3-1 Mağlup Ediyor

24.09.2021 15:51

Manchester City'nin Ocak 2021'de Chelsea ile karşılaştığı maçta, İlkay Gündoğan'ın attığı golü hatırlayın. Phil Foden, Kevin De Bruyne ve İlkay'ın golleri Stamford Bridge'de rakiplerini 3-1'lik skorla mağlup etmişti.

Manchester City'nin Ocak 2021'de Chelsea ile karşılaştığı maçta, İlkay Gündoğan'ın attığı golü hatırlayın. Phil Foden, Kevin de Bruyne ve İlkay'ın golleri Stamford Bridge'de rakiplerini 3-1'lik skorla mağlup etmişti.

YORUMLAR
500
Avukat Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davada 3 sanığın tahliyesine karar verildi Avukat Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davada 3 sanığın tahliyesine karar verildi Çin'in Chongqing Belediyesi'nin Dış Ticareti Ocak-Tem Muz Döneminde Yüzde 12,3 Arttı Çin'in Chongqing Belediyesi'nin Dış Ticareti Ocak-Tem Muz Döneminde Yüzde 12,3 Arttı Avukat Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davada müştekiler dinlendi Avukat Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davada müştekiler dinlendi
Kaynak: Dugout

Son Dakika Spor Manchester City, İlkay Gündoğan'ın Golü ile Chelsea'yi 3-1 Mağlup Ediyor - Son Dakika

Bu haber Dugout tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Dugout tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Dugout kurumudur.

Advertisement