Manisaspor, Haczedilen Kupalarını Kredi Çekerek Geri Aldı - Son Dakika
Spor

Manisaspor, Haczedilen Kupalarını Kredi Çekerek Geri Aldı

Manisaspor yönetimi, 1 yıl önce haczedilen kupalarını yediemin deposundan alabilmek için 4 milyon TL kredi çekti ve kupaların hepsini geri aldı.

12.11.2016 14:43
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Eski futbolcularından Eray Ataseven'e 50 bin, Abdülkadir Özgen'e 180 bin TL ödeyen Manisaspor yönetimi, yaklaşık 1 yıldır yediemin deposunda açık artırma ilanı ile satışa sunulmayı beklenen kupalarını geri aldı.

4 MİLYON TL ÇEKİLDİ

Geçtiğimiz haftalarda 4 milyon TL kredi çektiklerini açıklayan yönetim, bu parayla kurtarılan kupaları 19 Mayıs Stadı'nda yer alan yönetim merkezindeki başkanlık odasına koyarak sergilemeye başladı.

HACZEDİLMİŞTİ

Manisaspor'un müzesinde bulunan 2008-09 sezonundaki 1'inci Ligi şampiyonluk kupası, 1984-85 sezonundaki 3'üncü Lig şampiyonluk kupası gibi kupalar, değerli oldukları gerekçesiyle haczedilmişti.

Öte yandan devre arası için şimdiden arayışlara başlayan Manisaspor, Balıkesirspor'da gözden çıkarılan eski oyuncusu Hüseyin Tok'u gündemine aldı. Lige verilen milli maç arasında Göztepe'yle yarın oynanması planlanan hazırlık karşılaşması da 19 Mayıs Stadı'nın bakımda olması, Turgutluspor'un da stadını vermeye yanaşmaması üzerine iptal edildi.

Manisaspor, Haczedilen Kupalarını Kredi Çekerek Geri Aldı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Manisaspor, Haczedilen Kupalarını Kredi Çekerek Geri Aldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement