Mehmet Ağar'dan Arda Turan'ın hocalığını yaptığı Eyüpspor'a destek ziyareti - Son Dakika
Spor

Mehmet Ağar'dan Arda Turan'ın hocalığını yaptığı Eyüpspor'a destek ziyareti

Mehmet Ağar\'dan Arda Turan\'ın hocalığını yaptığı Eyüpspor\'a destek ziyareti

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve Belçika Pro Lig ekiplerinden Westerlo'nun sahibi Oktay Ercan, Arda Turan'ın teknik direktörlük yaptığı Eyüpspor'u ziyaret edip başarılar diledi. Kulübün sosyal medya hesabından Ağar'ın ziyaretine ilişkin açıklama ve fotoğraflar yayınlandı.

23.02.2024 09:37  Güncelleme: 10:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Trendyol 1. Lig'de liderliğini sürdüren Eyüpspor'da tesise yönelik dikkat çeken bir ziyaret gerçekleşti. Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve Belçika Pro Lig ekiplerinden Westerlo'nun sahibi Oktay Ercan, kulübe yaptığı ziyarette Turan ve takıma başarılar diledi.

Mehmet Ağar'dan Arda Turan'ın hocalığını yaptığı Eyüpspor'a destek ziyareti

GÖRÜNTÜLERİ KULÜBÜN HESABINDAN YAYINLADILAR

Mehmet Ağar ve Oktay Ercan'ın, antrenman sahasında teknik direktör Arda Turan ile görüntüleri kulübün sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Mehmet Ağar'dan Arda Turan'ın hocalığını yaptığı Eyüpspor'a destek ziyareti

"MEHMET AĞAR HER HAFTA MAÇLARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR"

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı; "Önceki dönem İçişleri Bakanlarımızdan Sn. Mehmet Ağar ve Belçika Pro Lig ekiplerinden Westerlo'nun sahibi Sn. Oktay Ercan, kulübümüzü ziyaret etti. Asbaşkanımız Sn. Fatih Kulaksız ile antrenman sırasında sohbet eden Ağar ve Ercan, Eyüpsporumuz'a Süper Lig yolculuğunda başarılar dilediler. Özellikle Arda Turan göreve geldikten sonra, her hafta maçları yakından takip ettiğini sözlerine ekleyen Mehmet Ağar ve Oktay Ercan, tesislerden ayrılmadan önce Teknik Direktörümüz Arda Turan ve Asbaşkanımız Fatih Kulaksız'la kulüp binasında kısa bir görüşme gerçekleştirdi."

Mehmet Ağar'dan Arda Turan'ın hocalığını yaptığı Eyüpspor'a destek ziyareti

Son Dakika Spor Mehmet Ağar'dan Arda Turan'ın hocalığını yaptığı Eyüpspor'a destek ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • Tas Ruhi: Mafyalar bir arada 75 3 Yanıtla
  • Serkan Basar: Derin Mehmet 47 4 Yanıtla
  • Ali Arslan: Adaleti birgün herkes tadacak 32 4 Yanıtla
  • Fenerbahçe Opet Sultanlar Ligi'nde şampiyon oldu
    21:12 Fenerbahçe Opet Sultanlar Ligi'nde şampiyon oldu

    Fenerbahçe Opet, Sultanlar Ligi final serisinde Eczacıbaşı Dynavit'i 3-2 yenerek şampiyon oldu. Voleybol Vodafone Sultanlar Ligi'nde play-off final serisinde Eczacıbaşı'nı 3-0 mağlup eden Fenerbahçe Opet, seriyi 3-2 kazanarak şampiyonluk ipini göğüsledi. Fenerbahçe 25, 18, 25-22 ve 27-25'lik setlerle seriyi 3-2'ye getirerek kupaya uzandı. Fenerbahçe Opet böylelikle Sultanlar Ligi'nde üst üste ikinci kez şampiyonluğu elde etti.


Advertisement