Mehmet Yüksel: "Karabük'ün Her Kesimine İhtiyacım Var" - Karabük - Son Dakika

Mehmet Yüksel: "Karabük'ün Her Kesimine İhtiyacım Var" - Karabük

08.10.2018 21:23

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Mehmet Yüksel, "Projelerim var, inşallah bunları hayata geçireceğim. Hayata geçirirken de sizlere, Karabük'ün her kesimine ihtiyacım var." dedi.

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Mehmet Yüksel, "Projelerim var, inşallah bunları hayata geçireceğim. Hayata geçirirken de sizlere, Karabük'ün her kesimine ihtiyacım var." dedi.

Ankara Karabüklüler Derneği Başkanı Muzaffer Dereli ve yönetimi, Yüksel ve yönetimine destek ziyaretinde bulundu.

Çamlık Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette konuşan Yüksel, kendisine destek olan Dereli ve yönetimine teşekkür etti.

Birlik ve beraberlik zamanı olduğunu ifade eden Yüksel, "Bundan sonra inşallah birlik olup, Kardemir Karabükspor'u nasıl daha iyi yerlere getirebiliriz bunun üzerinde çalışacağız." diye konuştu.

Yönetim olarak Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) ve çeşitli derneklere ziyaret gerçekleştireceklerini aktaran Yüksel, şöyle konuştu:

"Gidip hakkımızı sonuna kadar arayacağız, savunacağız. Binde 2'lerin neden kesildiğini öğrenmeye çalışacağız, binde 2'leri geri alabiliyorsak, geri almaya çalışacağız. Sonuçta bize nefes lazım. Binde 2'ler bize ciddi nefes sağlıyordu, kulübün gideri var. Geçmiş bizi bağlamıyor ben yeni yönetimden sorumluyum. Geçmişi adalet sorgulayacaktır, araştıracaktır."

Bir şeyleri değiştirmek için elinden ne geliyorsa yapacağını vurgulayan Yüksel, "Projelerim var, inşallah bunları hayata geçireceğim. Hayata geçirirken de sizlere, Karabük'ün her kesimine ihtiyacım var. Ben kimsenin adamı değilim, Karabük sevdalısıyım, Kardemir Karabükspor sevdalısıyım." değerlendirmesinde bulundu.

Dernek Başkanı Dereli de her zaman Kardemir Karabükspor'a destek olacaklarını kaydetti.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Sedat Namal, 5 Ekim'de istifa ettiğini açıklamış, görevini asbaşkanlardan Mehmet Yüksel'in yürüteceğini bildirmişti.

Mehmet Yüksel: Karabük'ün Her Kesimine İhtiyacım Var - Karabük
Mehmet Yüksel: Karabük'ün Her Kesimine İhtiyacım Var - Karabük
Mehmet Yüksel: Karabük'ün Her Kesimine İhtiyacım Var - Karabük
Mehmet Yüksel: Karabük'ün Her Kesimine İhtiyacım Var - Karabük

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Mehmet Yüksel: 'Karabük'ün Her Kesimine İhtiyacım Var' - Karabük - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan 22:49 Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan "Okullar açık kalacak mı?" sorusuna yanıt: Okulların kapanması söz konusu değil Cüneyt Çakır, BAE'ye gidiyor! Arap Körfez Ligi'nde düdük çalacak 22:26 Cüneyt Çakır, BAE'ye gidiyor! Arap Körfez Ligi'nde düdük çalacak Şampiyonlar Ligi'nde bir benzeri daha yok! Pique hem galibiyeti getirdi hem de tarihe geçti 21:50 Şampiyonlar Ligi'nde bir benzeri daha yok! Pique hem galibiyeti getirdi hem de tarihe geçti
DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor 20:35 DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor YPG'yi Türkiye korkusu sardı! Teröristler, operasyon sinyali sonrası mevzileri güçlendirmeye başladı 19:20 YPG'yi Türkiye korkusu sardı! Teröristler, operasyon sinyali sonrası mevzileri güçlendirmeye başladı İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük ayıp 18:54 İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük ayıp
Bu görüntü Türkiye'de çekildi! İnşaattan düşen işçinin canını emniyet halatı kurtardı 17:35 Bu görüntü Türkiye'de çekildi! İnşaattan düşen işçinin canını emniyet halatı kurtardı Kahramankazan'dan DEVA Genel Başkanı Babacan'a tepki: Seni davar çobanı olarak bile tutmazlardı 14:54 Kahramankazan'dan DEVA Genel Başkanı Babacan'a tepki: Seni davar çobanı olarak bile tutmazlardı
Advertisement