Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor - Son Dakika

Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor

13.10.2014 17:03

Efsane boksör Muhammed Ali Clay, Parkinson hastalığının önemli ölçüde ilerlemesi sebebiyle konuşamayacak hale geldi.

Efsane boksör Muhammed Ali'nin ailesi, Parkinson hastalığına yakalanan efsane boksörün artık konuşamadığını itiraf etti.

Bir dönem Türk halkını sabahlara kadar ekrana kilitleyen, tarihin en önemli boksörlerinden Muhammed Ali Clay'ın Parkinson hastalığının önemli ölçüde ilerlediği ve konuşamayacak hale geldiği bildirildi.

FİLMİN GALASINA KATILAMADI

İngiliz gazetesi Telegraph'ın haberine göre, Muhammed Ali, geçtiğimiz hafta kendisi ile ilgili çekilen "I am Ali'(Ben Ali) filminin galasına da hastalığı sebebiyle katılamadı. Muhammed Ali'nin kardeşi Rahman, kardeşinin konuşamayacak durumda olduğunu söyledi. Rahman, ağabeyinin kendisiyle ilgili çekilen filmde oynamadığını fakat projeye destek olduğunu söyledi.

'ÖLMEK ÜZERE' İDDİALARI YALAN!

Muhammed Ali, 1984'te parkinson hastalığına yakalandı. 46 yaşındaki kızı Meryem de babasının durumunun iyi olmadığını söyledi fakat bazı basın organlarında yer alan ölmek üzere olduğu yönündeki iddiaları reddetti.

YORUMLAR
500
Muhammed Ali Acarzade gözünü ABD'ye dikti Muhammed Ali Acarzade gözünü ABD'ye dikti Muhammed Ali Acarzade gözünü ABD'ye dikti Muhammed Ali Acarzade gözünü ABD'ye dikti
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş