Muharrem Usta: "Trabzonspor'u En İyi Yerlere Getirmek İçin Çalışacağız" - Son Dakika
Spor

Muharrem Usta: "Trabzonspor'u En İyi Yerlere Getirmek İçin Çalışacağız"

Muharrem Usta: "Trabzonspor\'u En İyi Yerlere Getirmek İçin Çalışacağız"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, kulüp yöneticileriyle birlikte forma göğüs sponsporu QNB Finansbank’ın Trabzon Çarşı şubesini ziyaret etti.

09.09.2016 13:32

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, kulüp yöneticileriyle birlikte forma göğüs sponsporu QNB Finansbank'ın Trabzon Çarşı şubesini ziyaret etti.

Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Genel Sekreter Genceğa Meriç, yönetim kurulu üyeleri Coşkun Bülbül, Ali Rıza Egemen ve Okan Alemdaroğlu ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Şube Müdürü Can Korkmaz ve banka personeliyle bir süre sohbet eden Başkan Muharrem Usta, "Kulübümüze, forma, göğüs ana sponsorluğuyla büyük katkı sağlayan QNB ile çok güzel işlerin altına imza atacağız. Sponsorumuz dünya çapında bir marka. Finansbank'ı satın alarak ülkemize önemli bir katma değer sağladı. Trabzon'da da çok sayıda şubesi var. Bizler sponsorlarımıza sadece maddi katkı sağlayan bir anlayışla bakmıyoruz. Aksine ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Haliyle bu aile ortamının içerisinde sizler de varsınız. Hep beraber Trabzonsporumuzu en iyi yerlere getirmek için çalışacağız" dedi.

Şube müdürü Can Korkmaz da, "Trabzonspor, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri. Bu büyük kulübe sponsor olmak bizim için de gurur verici. Bizler kulübümüze elimizden gelen her türlü katkıyı vermeye hazırız. Çok başarılı işlerin altına imza atıyorsunuz. Yeni stadyumumuzda banka personelimizle birlikte tribündeki yerimizi alacağız ve takımımıza destek vereceğiz" diye konuştu.

Başkan Muharrem Usta ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra banka personeliyle birlikte fotoğraf çektirdi. - TRABZON

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Muharrem Usta: 'Trabzonspor'u En İyi Yerlere Getirmek İçin Çalışacağız' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement