Pele hastaneden taburcu edildi - Son Dakika

Pele hastaneden taburcu edildi

24.12.2021 12:02
Pele hastaneden taburcu edildi

Brezilyalı efsane futbolcu Pele'nin kolon bölgesindeki tümör tedavisine evde devam edilecek.

Brezilyalı efsane futbolcu Pele'nin kolon bölgesindeki tümör tedavisine evde devam edilecek.

Brezilya'nın Sao Paulo kentindeki Albert Einstein Hastanesinden yapılan açıklamada, 8 Aralık'ta hastaneye kaldırılan 81 yaşındaki eski yıldız futbolcunun sağlık durumunun stabil olduğu ve taburcu edildiği belirtildi.

Pele'nin kolon tümörü tedavisine, evinde devam edileceği de vurgulandı. Brezilyalı yıldız ise sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, yeni yıla evinde ailesiyle girmek istediğini ifade etti.

Son yıllarda üst üste yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen Pele, sağ kolonunda şüpheli bir tümör tespit edilmesi üzerine, aynı hastanede eylül ayında başarılı bir operasyon geçirmiş ve taburcu edilmişti. Hastaneden o dönem yapılan açıklamada, ihtiyaç duyulması halinde Pele'ye uygulanan kemoterapinin devam edeceği belirtilmişti.

Pele, böbrek sorunları ve prostat nedeniyle de son yıllarda birçok kez hastaneye kaldırılmıştı.

YORUMLAR
500
'Modern Çağda Baba Otoritesi' anlatıldı 'Modern Çağda Baba Otoritesi' anlatıldı Yeni HomePod modelinin çıkış tarihi belli oldu! Yeni HomePod modelinin çıkış tarihi belli oldu! 7 Aralık Üniversitesi ile Wroclawek Üniversitesi arasında iş birliği görüşmeleri başlatıldı 7 Aralık Üniversitesi ile Wroclawek Üniversitesi arasında iş birliği görüşmeleri başlatıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Pele hastaneden taburcu edildi - Son Dakika


Advertisement