Resmen açıklandı! Slaven Bilic, Fenerbahçe için yola çıktı, İstanbul'a geliyor - Son Dakika

Resmen açıklandı! Slaven Bilic, Fenerbahçe için yola çıktı, İstanbul'a geliyor

08.01.2022 15:38

Fenerbahçe'nin gündemindeki Hırvat hoca Slaven Bilic, Çin'den resmen ayrıldı. Beijing Guoan, Bilic'le karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını resmen duyurdu.

Fenerbahçe'nin hocası belli olmak üzere. Uzun süredir Sarı-Lacivertliler'in gündemine yer alan Slaven Bilic'te sıcak gelişmeler yaşanıyor.

RESMEN AYRILDI

Beijing Guoan, teknik direktör Slaven Bilic ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı.

BEŞİKTAŞ'TA ÇALIŞTI

Slaven Bilic, ülkemizde 2013-15 arasında Beşiktaş'ı çalıştırdı. Hırvat hoca, üst üste şampiyonluk yaşayan ve Şampiyonlar Ligi'nde başarılar yakalayan Beşiktaş kadrosunun ve oynadığı futbolun mimarı olarak gösteriliyor.

YORUMLAR (1)
  • 10Village: Yazık çok yazık ?? Fenerbahçe’ye vizyon sahibi bir Başkan geldi derken düşülen durum içler acısı. Eskiye itibar olsaydı bitpazarına nur yağardı derler bu durum Fenerbahçe’de fazlasıyla yaşanır oldu. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
500
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi duyurdu! Yayıncı kuruluşunda her hafta hakem performansları değerlendirilecek TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi duyurdu! Yayıncı kuruluşunda her hafta hakem performansları değerlendirilecek Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi Süper Lig'de 2. hafta müsabakalarının ardından şampiyonluk oranları değişti Süper Lig'de 2. hafta müsabakalarının ardından şampiyonluk oranları değişti

Son Dakika Spor Resmen açıklandı! Slaven Bilic, Fenerbahçe için yola çıktı, İstanbul'a geliyor - Son Dakika


Advertisement