Sabri, şampiyonluk kutlamasında neden üzgündü? Yıllar sonra gelen Selçuk İnan itirafı - Son Dakika

Sabri, şampiyonluk kutlamasında neden üzgündü? Yıllar sonra gelen Selçuk İnan itirafı

14.11.2021 21:21

Galatasaray efsanelerinden Sabri, şampiyonluk kutlamasında buruk olduğu görüntülerin Selçuk İnan ve kaptanlık meselesiyle ilgili olduğunu itiraf etti. Sabri, "O gün buruktum. Arkadan dönen işler var, benim yerimde taş olsa çatlardı. 3 ay kadro dışı kaldım, kaptan yapıldı ve beni hiç aramadı" açıklamalarında bulundu.

Galatasaray'ın unutulmaz oyuncularından Sabri Sarıoğlu, Selçuk İnan ile ilgili kırgınlığını Emek Ege'nin sunduğu NTV'deki programda anlattı.

Sabri, 3 ay kadro dışı kaldığı dönemde kaptan yapılan Selçuk'un kendisini hiç aramadığını, geri dönüşünde kaptanlığı vermediğini söyledi. Efsane futbolcu, arka planda yaşanan çok daha fazla şeyin olduğunu ancak Galatasaray için sustuğunu ifade etti.

Sabri, şampiyonluk kutlamasında neden üzgündü? Yıllar sonra gelen Selçuk İnan itirafı çok konuşulur

"ORADA BURUKTUM"

Sabri, "O görüntüde buruktum. Arda kaptan yapıldı genç yaşında ama hepimize soruldu. Yönetim bu yönde karar aldı. Galatasaray teamüllerine uygundu. Ama ben 3 ay yoktum, başkası kaptan seçildi. 3 ay yoktum, bir kere aramadı. Geri döndüğümde kaptanlığı bırakmak istemedi. Arkadan dönen işler... Şu anda aramızda bir şey yok. Yolda görsem selam veririm sadece. Yerimde taş olsa çatlardı. Galatasaray için susuyorum" ifadelerini kullandı.

Sabri, şampiyonluk kutlamasında neden üzgündü? Yıllar sonra gelen Selçuk İnan itirafı çok konuşulur
YORUMLAR (1)
500
Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarına sürdürdü Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarına sürdürdü Galatasaray Kadın Voleybol Takımı'nda Sude Hacımustafaoğlu'nun sözleşmesi uzatıldı Galatasaray Kadın Voleybol Takımı'nda Sude Hacımustafaoğlu'nun sözleşmesi uzatıldı Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nda teknik direktör Nurcan Çelik ile yollar ayrıldı Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nda teknik direktör Nurcan Çelik ile yollar ayrıldı

Son Dakika Spor Sabri, şampiyonluk kutlamasında neden üzgündü? Yıllar sonra gelen Selçuk İnan itirafı - Son Dakika


Advertisement