Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Sakarya'da amatör lig maçında futbolcular ve taraftarlar arasında kavga çıktı - Son Dakika

Sakarya'da amatör lig maçında futbolcular ve taraftarlar arasında kavga çıktı

Sakarya 2. Amatör Lig'de oynanan Adatepe-Yuvalıdere müsabakasının son dakikalarında futbolcular ve taraftarların birbirine girdiği anlar kameralara yansıdı. Bir futbolcunun tellere çıkarak ayağındaki çivili kramponla taraftarın kafasına tekme atması ise dikkatlerden kaçmadı.

Sakarya\'da amatör lig maçında futbolcular ve taraftarlar arasında kavga çıktı
06.06.2023 - 12:53,

Sakarya 2. Amatör Lig'de oynanan Adatepe- Yuvalıdere müsabakasının son dakikalarında futbolcular ve taraftarların birbirine girdiği anlar kameralara yansıdı. Bir futbolcunun tellere çıkarak ayağındaki çivili kramponla taraftarın kafasına tekme atması ise dikkatlerden kaçmadı.

Sakarya 2. Amatör Lig'de pazar günü Ferizli ilçesinde oynanan Adatepe - Yuvalıdere maçının son dakikasında futbolcular arasında tartışma yaşandı. Tribüne sıçrayan tartışmanın bir anda büyümesi üzerine ortalık adeta savaş alanına döndü. Polis ve bazı vatandaşların müdahale etmeye çalıştığı olayda kavga anları saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde bir futbolcunun tellere çıkarak ayağındaki çivili kramponla taraftarın kafasına tekme attığı görüldü. - SAKARYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Sakarya'da amatör lig maçında futbolcular ve taraftarlar arasında kavga çıktı - Son Dakika


Advertisement