Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Sicilya Mafyasından Maxi Lopez'e Teklif: Icardi'nin Bacaklarını Kıralım mı? - Son Dakika

Sicilya Mafyasından Maxi Lopez'e Teklif: Icardi'nin Bacaklarını Kıralım mı?

Sicilya mafyası, kendisinden ayrılarak Icardi'yle aşk yaşayan Wanda Nara için Maxi Lopez'e teklifte bulundu: Icardi'nin bacaklarını kıralım ve futbol hayatını bitirelim.

16.10.2016 - 13:59,  Güncelleme: 14:04

Maxi Lopez ile evli olduğu dönemde Mauro Icardi ile aşk yaşayan ve ardından Maxi ile ayrılıp Mauro ile evlenen Wanda Nara, İtalya'da yıllarca gündemden düşmemişti. Maxi Lopez ile Mauro Icardi'nin arası çok iyiyken yaşanan bu olay İtalya'da büyük sükse yaratmıştı.

BAŞLANGICINI ANLATTI

Yıllar önce yaşanan bu olay yavaş yavaş unutulmaya yüz tutarken Mauro Icardi'nin yazdığı kitapta konuya yer vermesi olayları yeniden gün yüzüne çıkardı. Mauro Icardi yazdığı kitabında Wanda ile aşkının nasıl başladığını anlatmış ve bu konu da büyük tepki toplamıştı.

"FUTBOL HAYATINI BİTİRELİM Mİ?"

Şimdi de konuyla alakalı flaş bir iddia ortaya atıldı. Radio 10'un haberine göre Sicilya mafyası, Maxi Lopez'e şok bir teklifte bulundu. İddiaya göre mafya, Lopez'e Mauro Icardi'nin bacaklarını kırmayı teklif etti.

Sicilya mafyası Maxi Lopez'e, ''Mauro Icardi'nin bacaklarını kıralım ve futbol hayatını bitirelim ister misin?'' teklifinde bulunduğu Maxi Lopez'in ise bunu reddettiği savunuldu.

(Goal)

Son Dakika Spor Sicilya Mafyasından Maxi Lopez'e Teklif: Icardi'nin Bacaklarını Kıralım mı? - Son Dakika


Advertisement