Söke Belediye Voleybol Takımı Play-off Maçlarında Başarılı Performans Sergiliyor - Son Dakika
Spor

Söke Belediye Voleybol Takımı Play-off Maçlarında Başarılı Performans Sergiliyor

Söke Belediye Voleybol Takımı Play-off Maçlarında Başarılı Performans Sergiliyor

Söke Belediye Voleybol Takımı, tarihinde ilk kez kaldığı Play-off maçlarında başarılı bir performans sergiliyor. Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan da takımı yalnız bırakmıyor.

17.02.2024 18:17  Güncelleme: 18:21

Söke Belediye Voleybol Takımı'nı tarihinde ilk kez kaldığı Play-off maçlarında Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan yalnız bırakmadı.

TVF 2. Lig 7. Grup Şampiyonu Söke Belediye Voleybol Takımı, Afyonkarahisar'da oynanan play-off maçlarında da başarılı performansını sürdürüyor. Çeyrek Finalde G grubunda mücadele eden Söke'nin Sultanları, play-off maçlarının ilk gününde Elazığ Belediyespor'u final setinde 3-2 mağlup etmişti. İkinci maçta ise kadrosunda iki milli oyuncuyu barındıran güçlü rakibi THY ile karşılaştı. Söke'nin sultanları ikinci galibiyetini alarak THY'yi 3-1'lik skorla geçti. Maçlarını yakından takip eden ve sürekli olarak desteğini Söke'nin başarılı voleybol takımından esirgemeyen Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Afyon'da da takımı yalnız bırakmadı. Maç öncesi takıma başarılar dileyip, yanlarında olduğunu hissettiren Başkan Arıkan, galibiyet sevincini de Söke'nin sultanları ve teknik heyeti ile yaşadı. İlk ikide yer alan takımların gruptan çıkacağı sistemde Söke Belediye Voleybol Takımı gruptan çıkmayı garantilerken, son maçında Pazar günü Sakarya ile karşılaşacak.

Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, "Daha önce grup maçlarındayken hedefimizi söylemiştim. Söke Belediyemizin ismini de taşıyan voleybol takımımızı birinci ligde, hatta Sultanlar Liginde görmek istiyoruz. Desteğimizi sürdüreceğiz. Takımımızın tüm oyuncularını ayrı ayrı, teknik heyetimizi kutluyorum. Bize gurur yaşatmaya devam ediyorlar" dedi.

Aldıkları başarılı sonuçlardan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Söke Belediye Voleybol Takımı Teknik Direktörü Mutlu Yıldırım, "Namağlup olarak elde ettiğimiz 2. Lig 7. Grup Şampiyonluğunun ardından tarihimizde ilk kez play-off mücadelesi veriyoruz. Sökemizde yıllardır verdiğimiz mücadelenin bugün bu sonuçlara gelmesi elbette bizleri ayrıca gururlandırıyor. Söke Belediye Başkanımız Dr. Mustafa İberya Arıkan'ın da her zaman desteğini hissetmek, hatta onu maçlarımızda görmek bizi ayrıca sevindiriyor. Bugün bizi Afyon'da dahi yalnız bırakmadı, büyük bir sürpriz yaptı. Bu bize ayrı bir motivasyon kaynağı oldu. Ben böyle bir başkan görmedim. Kendisi başta olmak üzere bize destek veren herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Söke Belediye Voleybol Takımı Play-off Maçlarında Başarılı Performans Sergiliyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement