Son Dakika: Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım - Son Dakika

Son Dakika: Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım

09.12.2021 14:24

Son dakika: Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi resmen sona erdi. Göreve Şenol Güneş'in geçeceği konuşuldu ancak tam tersi bir açıklama geldi. Güneş, takım çalıştırmak istemediğini söyledi.

Deneyimli teknik adam Şenol Güneş, Beşiktaş defterini açılmadan kapattı. En son A Milli Takım'da görev yapan Güneş, dinleneceğini ve takım çalıştırmayacağını açıkladı.

"DOSTLUĞUMUZ BAKİ"

Fanatik'e açıklamalarda bulunan Güneş, "Başkanla dostluğumuz baki. Ama sezon ortasında Beşiktaş ya da bir başka kulüpte çalışmak istemiyorum. Yeni sezon bitene kadar dinleneceğim. Beşiktaş'a da Sergen'e de hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Sergen Yalçın'ın yerini alması beklenen Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım

A MİLLİ TAKIM SÜRECİ YORDU

A Milli Takım'da Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası Elemeleri'nde tatsız sonuçlar alan Güneş, yoğun eleştirilerden dolayı görevi bırakmak zorunda kalmıştı. Güneş'in Milli Takım sürecinden dolayı yorgun olduğu, sezon sonuna kadar bir takımda görev almayacağı öğrenildi.

YORUMLAR (1)
  • Tuncay Berberoğlu: vah vah ne kadar üzüldüm şimdi bir trabzonlu olarak gördün mü sen takım çalıştırmayacak Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Son Dakika: Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım - Son Dakika Spor


Advertisement