Son Dakika: Stefan Kuntz'dan zorlu kura sonrası ilk yorum: En zor yol C yoluydu, biz de oradayız - Son Dakika

Son Dakika: Stefan Kuntz'dan zorlu kura sonrası ilk yorum: En zor yol C yoluydu, biz de oradayız

26.11.2021 19:56

Son dakika: A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turunda Portekiz'le eşleşmemizden sonra açıklamalar yaptı. Alman hoca zor bir kura çektiğimizi belirtirken, "En zor yol C yoluydu, biz de oradayız. Ancak takım olarak, ekip olarak ben geldiğimden beri gördüklerim bana büyük bir umut veriyor. Bundan sonra neler yapabileceğimizi göreceğiz" dedi.

A Milli Takım'ın, 2022 Dünya Kupası Avrupa elemeleri play-off turundaki rakibi Portekiz oldu. Ay-Yıldızlı ekip, Portekiz'i geçmesi durumunda sahasında İtalya- Makedonya maçının galibiyle oynayacak. Zorlu kurayı değerlendiren A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, "Ben geldiğimden beri gördüklerim bana umut veriyor" dedi.

"BUNDAN SONRA NELER YAPABİLECEĞİMİZİ GÖRECEĞİZ"

Stefan Kuntz eşleşmelere ilişkin yaptığı açıklamada, "En zor yol C yoluydu, biz de oradayız. Ancak takım olarak, ekip olarak ben geldiğimden beri gördüklerim bana büyük bir umut veriyor. Bundan sonra neler yapabileceğimizi göreceğiz" dedi.

Son Dakika: Stefan Kuntz'dan zorlu kura sonrası ilk açıklama: En zor yol C yoluydu, biz de oradayız
YORUMLAR
500
Emirhan İlkhan ara vermeden çalışıyor Emirhan İlkhan ara vermeden çalışıyor Kırklareli'nden kısa kısa Kırklareli'nden kısa kısa FIFA'dan devrim gibi uygulama! Dünya Kupası'nda yarı otomatik ofsayt sistemi uygulanacak FIFA'dan devrim gibi uygulama! Dünya Kupası'nda yarı otomatik ofsayt sistemi uygulanacak

Son Dakika Spor Son Dakika: Stefan Kuntz'dan zorlu kura sonrası ilk yorum: En zor yol C yoluydu, biz de oradayız - Son Dakika


Advertisement