Stefan Kuntz'un A Milli Takım'da forma vermediği Yusuf Yazıcı'dan takdir toplayan paylaşım - Son Dakika

Stefan Kuntz'un A Milli Takım'da forma vermediği Yusuf Yazıcı'dan takdir toplayan paylaşım

16.11.2021 18:48

2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu'nda A Milli Takım'ın Cebelitarık ve Karadağ maçlarının aday kadrosunda forma verilmeyen Yusuf Yazıcı yaptığı paylaşımla takdir topladı. 24 yaşındaki futbolcu sosyal medyadan A Milli Takım'a Karadağ karşısında başarılar dilerken, "Bu akşam kalbimiz de dualarımız da sizinle. Bu yolun sonu Dünya Kupası olsun. Haydi Bizim Çocuklar" ifadelerine yer verdi. Paylaşımın altına gelen yorumlarda Yusuf Yazıcı'ya sevgi gösterilerinde bulunuldu.

2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu son maçında A Milli Takım, deplasmanda Karadağ'la karşılaşacak. Katar biletini almak için çok kritik öneme sahip maç öncesinde aday kadroya alınmayan Yusuf Yazıcı'dan paylaşım geldi.

"HAYDİ BİZİM ÇOCUKLAR"

Yusuf Yazıcı sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Bu akşam kalbimiz de dualarımız da sizinle. Bu yolun sonu Dünya Kupası olsun. Haydi Bizim Çocuklar" ifadelerini kullandı. Büyük beğeni alan paylaşımın altına gelen yorumlarda 24 yaşındaki futbolcunun bir an önce A Milli Takım'a geri dönmesi temenni edildi.

Stefan Kuntz'un A Milli Takım'a çağırmadığı Yusuf Yazıcı'dan beğeni yağmuruna tutulan paylaşım
Stefan Kuntz'un A Milli Takım'a çağırmadığı Yusuf Yazıcı'dan beğeni yağmuruna tutulan paylaşım

"YUSUF YAZICI, KULÜBÜ LILLE'DE DAHA FAZLA SÜRE ALMALI"

Cebelitarık maçının ardından A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Yusuf'un neden aday kadroya çağrılmadığıyla ilgili gelen soruya, "Eğer Mart ayında bizimle birlikte olmak istiyorsa Yusuf Yazıcı kulübü Lille'de daha fazla süre almalı. O zaman Mart ayında yine onu takıma kabul ederiz" cevabını vermişti.

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Spor Stefan Kuntz'un A Milli Takım'da forma vermediği Yusuf Yazıcı'dan takdir toplayan paylaşım - Son Dakika Spor


Advertisement