Stüdyonun buz kestiği anlar! Sinan Engin'in anlattığı Laz fıkrasını kimse anlamadı! - Son Dakika

Stüdyonun buz kestiği anlar! Sinan Engin'in anlattığı Laz fıkrasını kimse anlamadı!

29.11.2021 11:55

Beyaz Futbol'da yine futbol dışı bir olay yaşandı. Sinan Engin'in 'Temel fıkrası' sonrası stüdyoda soğuk rüzgarlar esti. Yorumcular Sinan Engin'in fıkrasına bir anlam veremedi. Yaşananlar sosyal medyada mizah konusu oldu.

Beyaz TV'deki Beyaz Futbol, spor dışındaki konularla gündeme damgasını vurmaya devam ediyor. Sinan Engin'in 'Temel fıkrası' ilginç anlara sebep oldu.

Sinan Engin'in ilginç fıkrası gündeme damgasını vurdu! Stüdyo buz kesti

"TEMEL FIRINA GİTMİŞ"

Sinan Engin, "Temel fırına gitmiş. Fırıncıya demiş ki ha buradan bana 99 tane ekmek ver demiş. Fırıncı da ne yapacaksın 99 ekmeği deyince Temel 'yiyeceğim' demiş. O zaman düz olsun 100 ekmek vereyim deyince Temel de 'Ulan 100'ü nasıl yiyeyim' demiş" fıkrasını anlattı, kimse anlam veremedi.

Sinan Engin, yorumculara fıkrasını açıklamak zorunda kaldı.

AHMET ÇAKAR KAHKAHA ATTIRDI

Ahmet Çakar ise anlattığı fıkrayla stüdyodakileri kahkahaya boğdu. Çakar, "Adamın biri maymun almış sırtına. 30 yıl önce belediye otobüslerinde arkada biletçi vardı. Biletçi parayı alıp bilet keserdi. Herif maymunla otobüse binince biletçi demiş ki; bir tam bir şebeke" fıkrasını anlatınca stüdyoda kahkaha koptu.

YORUMLAR (1)
  • Nurten Aytan: Bende gülemedim :)Ahmet Cakar resmen dondu kaldi kendini o kadar hazirlamisdiki gülmeye adam resmen neye ugradigini sasirdi :) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Stüdyonun buz kestiği anlar! Sinan Engin'in anlattığı Laz fıkrasını kimse anlamadı! - Son Dakika Spor


Advertisement