Rıdvan Dilmen'den Ümraniye-Galatasaray karşılaşması için şaşırtan yorum: Kim bulduysa lanetliyorum - Son Dakika

Rıdvan Dilmen'den Ümraniye-Galatasaray karşılaşması için şaşırtan yorum: Kim bulduysa lanetliyorum

19.08.2022 22:14

Süper Lig'in 3. haftasında Galatasaray, deplasmanda Ümraniyespor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk yarısından sonra yorumlarda bulunan Rıdvan Dilmen, "Bu defanstan pasla çıkma işini kim bulduysa lanetliyorum onu gerçekten" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın deplasmanda Ümraniyespor ile karşılaştığı maçın ilk yarısının ardından ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, TV 8.5 ekranlarında çarpıcı bir yorumda bulundu.

"BÖYLE OYNARSANIZ YERSİNİZ"

İki takımın da defanstan pasla çıkarken hatalar yaptığını belirten Dilmen, "Bu defanstan pasla çıkma işini kim bulduysa lanetliyorum onu gerçekten. Sonra maçtan bitince 'Bireysel hatadan gol yedik!' diyorsunuz. Böyle oynarsanız yersiniz zaten." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Galatasaraylı Mertens şaşkınlık yarattı! 16 senedir başına gelmeyen geldi Galatasaraylı Mertens şaşkınlık yarattı! 16 senedir başına gelmeyen geldi Galatasaray'da bir dönem sona eriyor! Muslera ile yollar ayrılıyor, yerine Inaki Pena geliyor Galatasaray'da bir dönem sona eriyor! Muslera ile yollar ayrılıyor, yerine Inaki Pena geliyor Galatasaray Başkanvekili Erden Timur'dan Icardi açıklaması: Ailesel problemi nedeniyle Arjantin'e gitti Galatasaray Başkanvekili Erden Timur'dan Icardi açıklaması: Ailesel problemi nedeniyle Arjantin'e gitti

Son Dakika Spor Rıdvan Dilmen'den Ümraniye-Galatasaray karşılaşması için şaşırtan yorum: Kim bulduysa lanetliyorum - Son Dakika


Advertisement