Sarı Kanarya'da deprem gibi kararlar: Fenerbahçe'de 2 futbolcu daha kadro dışı kalıyor - Son Dakika

Sarı Kanarya'da deprem gibi kararlar: Fenerbahçe'de 2 futbolcu daha kadro dışı kalıyor

24.03.2022 19:28

Sarı-lacivertli takımda Ozan Tufan ve Mesut Özil kadro dışı kalmasının ardından, Jose Sosa ve Enner Valencia'nın da kadro dışı kalma ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi. Arjantinli yıldızın beklentilerden uzak görüntüsü sebebiyle kadro dışı kalması beklenirken, Ekvadorlu golcünün ise disiplinsiz hareketleri nedeniyle bir daha kadroya alınmaması bekleniyor.

Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın kadro dışı kalmasının yankıları sürerken Fenerbahçe'de 2 yıldız futbolcunun daha bileti kesildi.

SOSA TOPUN AĞZINDA

Fanatik'te yer alan habere göre, Resmi bir açıklama olmamasına rağmen transfer olduğu günden bu yana eleştirilerin hedefinde olan Arjantinli yıldız futbolcu Jose Sosa'nın da kadro dışı kaldığı ifade edildi.

VALENCIA'NIN MİLLİ TAKIMDAN DÖNMESİ BEKLENİYOR

Dikkat çeken bir diğer ismin ise Enner Valencia olduğu öğrenildi. Ekvadorlu tecrübeli futbolcunun da sakatlığı söz konusu olmamasına rağmen 2 haftadır kadroda olmaması nedeniyle İsmail Kartal tarafından kesik yediği öğrenildi. Olayın perde arkasında ise Valencia'nın disiplinsiz hareketleri olduğu ve kadro dışı bırakılacağı yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Milli takım dönüşü Enner Valencia ile yapılacak görüşme sonrası nihai karar verilecek. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un hem Sosa'ya hem de Enner Valencia'ya oldukça tepkili olduğu belirtildi.

YORUMLAR (2)
  • Can Yıldırım : Başkan tepkiliymiş sevsinler.. Fenerbahçeli olup başkana tepki göstermeyen varmı bugün. Bedavadan Fenerbahçe kolejini devir etti. Başkan önce kendisine baksın. Saçma sapan işlerine devam ediyor. Bende başkan kadro dışı bırakılsın camia kendine gelir. Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
500
İkinci çocuğunu bekleyen Amine Gülşe'den Kapadokya'da karnı burnunda poz İkinci çocuğunu bekleyen Amine Gülşe'den Kapadokya'da karnı burnunda poz

Son Dakika Spor Sarı Kanarya'da deprem gibi kararlar: Fenerbahçe'de 2 futbolcu daha kadro dışı kalıyor - Son Dakika


Advertisement