Fenerbahçe'nin stoperi Serdar Aziz'den eski takımı Galatasaray'a gönderme: Biz her yerde arma öpmeyiz - Son Dakika

Fenerbahçe'nin stoperi Serdar Aziz'den eski takımı Galatasaray'a gönderme: Biz her yerde arma öpmeyiz

02.12.2022 18:34

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer olduğu süreçle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Serdar Aziz, "İlk geldiğim gün Fenerbahçe armasını öptüm. Taraftar bağrına bastı. Bir tek bu armayı öptüm. Yanlış anlaşılmasın her yerde arma öpmedik" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe stoperi Serdar Aziz, Dünya Kupası arasında Tivibu Spor'a röportaj verdi. Aziz, Fenerbahçe'de geçirdiği yıllar, Jorge Jesus ve Galatasaray'dan transfer olduğu süreçle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"AGRESİF BİR HOCA"

Daha önce Jorge Jesus için "Büyük hoca" diyen Serdar bu sözüyle ilgili, "Jesus'la geldiğinden bu yana aramız iyi. Agresif bir antrenör. Ben agresif antrenörleri seviyorum. Kim olursa olsun, oyuncu ayırt etmiyor. Kurt bir hoca, bu bizim için önemli. Bizden sürekli atak istiyor. Kariyeri de ortada. Antrenman metotları da belirleyici oluyor. Gözünden hiçbir şey kaçmıyor. Arkası dönükken bizi görüyor. Yaptığımız her şeyi analiz ediyor" diye konuştu.

Serdar Aziz'den'den eski takımı Galatasaray'a olay gönderme: Biz her yerde forma öpmeyiz

"HER YERDE ARMA ÖPMÜYORUZ"

Serdar, Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye geldiği dönem için, "Zor bir durum tabii ki ezeli rakipten gelmek. Ama taraftar geldiğim ilk gün beni tribünlere çağırdı. Onlar beni bağrına bastı ve çok iyi karşıladı. Ben de o gün Fenerbahçe armasını öptüm. Tek öptüğüm arma Fenerbahçe arması. Yanlış anlaşılma olmasın, bunu her yerde yapmayız" dedi. Serdar'ın bu sözlerine Galatasaray taraftarının vereceği yanıt merak konusu oldu.

YORUMLAR (3)
500
Son Dakika: Galatasaray-Ümraniyespor canlı anlatım! İstanbul'da gol yağmuru Son Dakika: Galatasaray-Ümraniyespor canlı anlatım! İstanbul'da gol yağmuru Oosterwolde gelir gelmez listeye girdi! İşte Fenerbahçe'nin kritik maçtaki kamp kadrosu Oosterwolde gelir gelmez listeye girdi! İşte Fenerbahçe'nin kritik maçtaki kamp kadrosu Fenerbahçe'nin yeni transferi Oosterwolde, kamp kadrosuna alındı Fenerbahçe'nin yeni transferi Oosterwolde, kamp kadrosuna alındı

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin stoperi Serdar Aziz'den eski takımı Galatasaray'a gönderme: Biz her yerde arma öpmeyiz - Son Dakika


Advertisement