Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Tsiad Başkanı Hayali Açıklaması - Son Dakika

Tsiad Başkanı Hayali Açıklaması

Trabzon Sanayici ve İş Adamları Derneği (TSİAD) Başkanı Hasan Kamil Hayali, "Salih Dursun'un hareketi takdir edilecek ve Türk futbolunda değişim adına sembol olacak bir hareket olmuştur.

Tsiad Başkanı Hayali Açıklaması
22.02.2016 - 17:04,

Trabzon Sanayici ve İş Adamları Derneği (TSİAD) Başkanı Hasan Kamil Hayali, " Salih Dursun'un hareketi takdir edilecek ve Türk futbolunda değişim adına sembol olacak bir hareket olmuştur. Trabzonspor Başkanı Sayın Muharrem Usta'yı da yapmış olduğu açıklamalardan ötürü kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Hayali, yaptığı yazılı açıklamada, Salih Dursun'un gösterdiği kartın sadece yanlış kararlarından ötürü hakem Deniz Ateş Bitnel'e değil, Türk futbolunun içinde bulunduğu duruma karşı bir isyan olduğunu savundu.

Hayali, şunları kaydetti:

"Elbette ki oyuncular sahada futboldan başka bir şey düşünmemeli, fevri davranmamalıdır. Lakin bunun için önce futbol, Şenol Güneş hocamızın söylediği gibi 'ayak oyunu' olmaktan çıkmalı, ayakla oynanan bir oyun olmalıdır. Bu sebeple Salih Dursun'un hareketi takdir edilecek ve Türk futbolunda değişim adına sembol olacak bir hareket olmuştur. Trabzonspor Başkanı Sayın Muharrem Usta'yı da yapmış olduğu açıklamalardan ötürü kutluyorum. Trabzon iş dünyası olarak camiamızın arkasında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz."

Kaynak: AA
YORUMLAR
1000

Son Dakika Spor Tsiad Başkanı Hayali Açıklaması - Son Dakika


Advertisement