Türkiye Basketbol İkinci Ligi - Son Dakika
Spor

Türkiye Basketbol İkinci Ligi

Türkiye Basketbol İkinci Ligi

TB2L'de mücadele eden Gamateks Pamukkale Üniversitesi, Uruguay 1.Ligi ekiplerinden Union Atletica'nın 29 yaşındaki Amerikalı oyuncusu Will Caudle ve Genç Telekom'dan 25 yaşındaki Adnan Sevda ile sözleşme imzaladı.

03.01.2012 18:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Türkiye Basketbol İkinci Ligi'nde (TB2L) mücadele eden Gamateks Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), Uruguay 1. Ligi ekiplerinden Union Atletica'nın 29 yaşındaki Amerikalı oyuncusu Will Caudle ve Genç Telekom'dan 25 yaşındaki Adnan Sevda ile sözleşme imzaladı.

Pamukkale Tripolis Otel'de düzenlenen imza töreninde konuşan Gamateks PAÜ Basketbol Şube Sorumlusu Ender Yörükoğlu, Will Caudle ve Adnan Sevda'yla sezon sonuna kadar sözleşme imzaladıklarını, her iki oyuncunun da takıma güç katacağını belirtti.

Yörükoğlu, yeni transferlerle takımın hücum gücünü artıracağına inandığını dile getirerek, şöyle konuştu:

"Antrenörümüzün verdiği rapor doğrultusunda iki oyuncu ile sözleşme imzaladık. Önümüzdeki günlerde takıma yeni oyuncular ilave ederek, bu yıl üst sıralara oynayan, gelecek sezon da Beko Basketbol Ligi'ne çıkmayı hedefleyen bir takım oluşturmak istiyoruz."

Amerikalı oyuncu Will Caudle de takımın play off oynaması için elinden geleni yapacağını söyledi.

Konuşmaların ardından her iki oyuncu da kendilerini sezon sonuna kadar Gamateks PAÜ'lü yapan sözleşmeye imza attı.

- DENİZLİ

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Türkiye Basketbol İkinci Ligi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim
  00:01 Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sancaktepe'de halk buluşması düzenledi. İmamoğlu, konuşmasında İstanbul'daki törenlere hiç davet edilmediğini belirtti ve alışkanlıkları değiştireceklerini vurguladı.

 • Twitch'e erişim engeli getirildi
  23 Şub Twitch'e erişim engeli getirildi

  BTK sayfasında paylaşılan bilgilere göre, popüler canlı yayın platformları arasında yer alan Twitch'e, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü kararıyla erişim engeli getirildi.

 • Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz
  23 Şub Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz

  Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum'un bakanlık döneminde felaket bölgelerindeki hizmetlerinden övgüyle bahsetti. Konuşmasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gönderme yapan Özdemir, ''Biz felaket zamanı balıkçıya, tatile gitmeyiz'' dedi.

 • Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu
  23 Şub Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu

  Niğde'de kendisinden haber alınamayan 65 yaşındaki F.G. isimli kadın, evinde uyurken bulundu.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor
  23 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor

  Mali Eylem Görev Gücü (FATF), kara para aklama ve terörizmin finansmanı konusunda belirlediği kriterleri, Türkiye'nin büyük ölçüde karşıladığı sonucuna vardı. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek FATF'ın Türkiye kararını değerlendirerek, ''Ülkemizi gri listeden çıkarmak için teknik çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Haziran ayında yapılacak yerinde denetimle gri listeden çıkma süreci tamamlanmış olacak.'' ifadelerini kullandı.

 • 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak
  23 Şub 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak

  6 yaşında evlendirilme davasında sanık Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel'in hapis cezası ile cezalandırıldıkları kararı istinaf mahkemesi bozdu. 20. Ceza Dairesi Kadir İstekli'nin iki suçtan cezalandırılması gerekirken tek suçtan cezalandırıldığı, anne Fatıma Gümüşel ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in ise anne ve baba olmalarından dolayı cezanın arttırılması gerektiğini belirterek kararın usul ve esas yönünden bozulmasına karar verdi. Sanıklar yeniden hakim karşısına çıkacak.

 • Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi
  23 Şub Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

  Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, Ankaragücü maçındaki hareketi nedeniyle tedbirsiz olarak PFDK'ye sevk edildi.

 • Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi
  23 Şub Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi

  Almanya, kişisel kullanım amaçlı esrarı kısmen yasallaştırma yolunda ilerliyor. Yeni yasa, ülkeyi Malta ve Lüksemburg'tan sonra esrarı yasallaştıran 3. Avrupa Birliği ülkesi haline getirecek. Tartışmaların ardından Almanya parlamentosunun esrar kullanımını kısmen yasallaştırması bekleniyor. Yasa değişikliği, Almanya'yı Malta ve Lüksemburg'dan sonra esrarı kişisel kullanım için yasallaştıran üçüncü Avrupa Birliği ülkesi yapacak.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor
  23 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir'de düzenlenen mitingde konuştu. Gündemine yerel seçimleri ve hayat pahalılığını alan Erdoğan, "Dünyanın başının belası olan enflasyon bizim de canımızı yakıyor. Amacımız Türkiye Yüzyılı rotamızı koruyarak bu fırtınalı küresel iklimden ülkemizi sağ selamet çıkarmaktır." ifadelerini kullandı.


Advertisement