Tuzlaspor, Galatasaray'ı farklı yendi: 6-2! Resmi site skor paylaşmaktan kaçındı - Son Dakika

Tuzlaspor, Galatasaray'ı farklı yendi: 6-2! Resmi site skor paylaşmaktan kaçındı

28.01.2022 15:25

Hazırlık maçında TFF 1. Lig ekibi Tuzlaspor'la karşılaşan Galatasaray, büyük bir bozguna uğradı. Sarı-Kırmızılılar, hazırlık karşılaşmasında alt ligde mücadele eden rakibine karşı 6-2 kaybetti. Öyle ki; resmi site maç sırasında skor bilgisi paylaşmayı bıraktı.

Süper Lig'e verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen Galatasaray'da hazırlık maçında alınan skor moralleri altüst etti. Sarı-Kırmızılılar, TFF 1. Lig ekibi Tuzlaspor'a 6-2 kaybetti.

Tuzlaspor'dan Galatasaray'a tarihi hezimet! Resmi site skor paylaşmayı bıraktı

RESMİ SİTE BIRAKTI

Galatasaray resmi hesabı, Tuzlaspor 2-1 öne geçtikten sonra skor bilgisi paylaşmayı bıraktı. Sarı-Kırmızılı taraftarlar hazırlık maçı olmasına rağmen alınan bu skora hayli öfkelendi.

Tuzlaspor'dan Galatasaray'a tarihi hezimet! Resmi site skor paylaşmayı bıraktı
Görüntü: Maçkolik

AĞIR TEPKİ

Maçı izleyemeyen Galatasaraylıları bir de skor çıldırttı. Galatasaray'ın paylaşımları altına çok sert yorumlar bırakıldı. Ezeli rakip taraftarları da bu skoru mizah konusu yaptı.

YORUMLAR (1)
500
Tolga Ciğerci Beşiktaş yolcusu Tolga Ciğerci Beşiktaş yolcusu Fraport TAV Antalyaspor - Galatasaray maçının ardından Fraport TAV Antalyaspor - Galatasaray maçının ardından Antalyaspor-Galatasaray maçının ardından - Alfons Groenendijk Antalyaspor-Galatasaray maçının ardından - Alfons Groenendijk

Son Dakika Spor Tuzlaspor, Galatasaray'ı farklı yendi: 6-2! Resmi site skor paylaşmaktan kaçındı - Son Dakika


Advertisement