UEFA'dan İsmail Kartal'a beklenmedik men cezası - Son Dakika
Spor

UEFA'dan İsmail Kartal'a beklenmedik men cezası

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Konferans Ligi play-off turunda oynanan Twente maçının geç başlamasından sorumlu tutuldu. UEFA, Kartal'a 1 yıl ertelemeli 1 maç men ve Fenerbahçe'ye 25 bin euro para cezası verdi.

14.10.2023 16:29  Güncelleme: 17:02
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

UEFA Etik ve Disiplin Kurulu, Konferans Ligi play-off turunda oynanan Twente- Fenerbahçe maçının başlama vuruşunun geç yapılmasından İsmail Kartal'ı sorumlu tuttu. Kartal bu nedenle 1 yıl ertelemeli 1 maç ceza aldı.

25 BİN EURO DA PARA CEZASI VERİLDİ

UEFA, Fenerbahçe'ye ise İsmail Kartal'ın maça geç çıkmasından dolayı 25 bin euro para cezası verdi. Deneyimli hoca daha önce de aynı nedenden dolayı ceza almıştı.

UEFA DAHA ÖNCE UYARMIŞTI

İsmail Kartal, 2021-2022 sezonunda Slavia Prag-Fenerbahçe maçının geç başlamasından sorumlu tutulmuştu. Deneyimli hoca o zaman UEFA tarafından sadece uyarı cezası almıştı.

UEFA'dan İsmail Kartal'a sürpriz ceza! Maçın geç başlamasından sorumlu tutuldu
UEFA\'dan İsmail Kartal\'a beklenmedik men cezası

Son Dakika Spor UEFA'dan İsmail Kartal'a beklenmedik men cezası - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Onur Göçmez: 'Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık'
  00:41 Onur Göçmez: 'Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık'

  Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, Samsunspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, 'Bir Beşiktaş taraftarı ne kadar ne kadar üzülüyorsa biz de aynı üzüntüleri çekiyoruz. Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık. Sezon sonuna kadar Serdar hocamızla yola devam edeceğiz. Beşiktaş'ta kupa hedefi vardır, kupayı da alacaktır' dedi.

 • Fernando Santos: 'İstifa etmeyi düşünmüyorum'
  23:26 Fernando Santos: 'İstifa etmeyi düşünmüyorum'

  Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Samsunspor beraberliğinin ardından takımın galip gelememesine rağmen kötü oynamadıklarını dile getirerek, 'İstifa etmeyi düşünmüyorum' dedi. Santos, Türkiye Kupası'nı kazanacaklarına inandığını ve takımın performansının kötü olmadığını belirtti.

 • Markus Gisdol: Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız
  23:16 Markus Gisdol: Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız

  Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada, alınan 1 puandan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, 'Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız' dedi. Gisdol, takımın performansını değerlendirirken, Soner Gönül'ün performansını da övdü. Ayrıca, 'Yabancı VAR Hakemi' kararına da eleştirilerde bulundu.


Advertisement