Ukraynalı efsane futbolcu Andriy Shevchenko: Halkımla ve ülkemle her zaman gurur duydum - Son Dakika

Ukraynalı efsane futbolcu Andriy Shevchenko: Halkımla ve ülkemle her zaman gurur duydum

23.02.2022 16:43

Bir dönem Ukrayna milli takımını çalıştıran Shevchenko sosyal medya hesabından Ukrayna ve Rusya arasında yaşanan kriz hakkında açıklamalar yaptı. Shevchenko, "Halkımla ve ülkemle her zaman gurur duydum! Çok zor zamanlardan geçtik ve geçtiğimiz 30 yılda millet olarak şekillendik!" sözlerine yer verdi.

Efsane futbolcu ve son olarak İtalya Serie A'da Genoa takımını çalıştıran Andriy Shevchenko, Rusya ile Ukrayna arasında yaşananlar sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Savaş çanları çalmaya başladı! Ukraynalı efsane futbolcu sosyal medyadan dünyaya seslendi
Andriy Shevchenko

"HALKIMLA VE ÜLKEMLE HER ZAMAN GURUR DUYDUM"

Shevchenko yaptığı açıklamada, "Ukrayna benim vatanım! Halkımla ve ülkemle her zaman gurur duydum! Çok zor zamanlardan geçtik ve geçtiğimiz 30 yılda millet olarak şekillendik! Samimi, çalışkan ve özgürlüğüne düşkün vatandaşlardan oluşan bir millet, bu bizim en önemli varlığımızdır!" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Uluslararası Af Örgütü'nden Ukrayna özrü Uluslararası Af Örgütü'nden Ukrayna özrü Uluslararası Af Örgütü'nden Ukrayna özrü Uluslararası Af Örgütü'nden Ukrayna özrü Rusya: Ukrayna'da NATO ülkelerinin sevk ettiği 45 ton mühimmat ile cephaneyi yok ettik Rusya: Ukrayna'da NATO ülkelerinin sevk ettiği 45 ton mühimmat ile cephaneyi yok ettik

Son Dakika Spor Ukraynalı efsane futbolcu Andriy Shevchenko: Halkımla ve ülkemle her zaman gurur duydum - Son Dakika


Advertisement