Venus Williams Turnuvadan Çekildi - Son Dakika

Venus Williams Turnuvadan Çekildi

10.01.2012 10:38
Venus Williams Turnuvadan Çekildi

7 kez grand slam turnuvası kazanan ABD'li tenisçi Venus Williams, gelecek hafta başlayacak Avustralya Açık Tenis Turnuvasından çekildiğini açıkladı.31 yaşındaki Williams, internet sitesinden yaptığı açıklamada, sağlık nedenleriyle turnuvaya katılamayacağını belirtti.

7 kez grand slam turnuvası kazanan ABD'li tenisçi Venus Williams, gelecek hafta başlayacak Avustralya Açık Tenis Turnuvasından çekildiğini açıkladı.

31 yaşındaki Williams, internet sitesinden yaptığı açıklamada, sağlık nedenleriyle turnuvaya katılamayacağını belirtti.

Son olarak geçen eylül ayında katıldığı ABD Açık'tan 2. turda çekilen Williams, yorgunluğa yol açan bir bağışıklık sistemi hastalığıyla mücadele ediyordu.

Bir dönem kadınlar dünya sıralamasında 1 numarada bulunan Williams, sağlığının iyiye gittiğini ve yakında WTA turnuvalarına katılabilecek hale geleceğini ifade etti.

Avustralya Açık Tenis Turnuvası, 16 Ocak'ta başlayacak. - WASHINGTON

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Avustralya'da doğumda nüfusa kaydettirilmeyen yüzlerce Aborjin var Avustralya'da doğumda nüfusa kaydettirilmeyen yüzlerce Aborjin var Avustralya'da doğumda nüfusa kaydettirilmeyen yüzlerce Aborjin var Avustralya'da doğumda nüfusa kaydettirilmeyen yüzlerce Aborjin var Araştırma: Dünya nüfusunun sadece yüz binde 1'i hava kirliliği açısından güvenli sınırda yaşıyor Araştırma: Dünya nüfusunun sadece yüz binde 1'i hava kirliliği açısından güvenli sınırda yaşıyor

Son Dakika Spor Venus Williams Turnuvadan Çekildi - Son Dakika


Advertisement