Yeni Malatyaspor Beşiktaş maçı cumartesi oynanacak - Son Dakika

Yeni Malatyaspor Beşiktaş maçı cumartesi oynanacak

19.01.2022 14:24
Yeni Malatyaspor Beşiktaş maçı cumartesi oynanacak

Spor Toto Süper Lig'de Gaziantep FK-Yeni Malatyaspor maçının ertelenmesinden dolayı 21 Ocak Cuma günü oynanması planlanan Yeni Malatyaspor-Beşiktaş müsabakası da 22 Ocak Cumartesi gününe alındı.

Spor Toto Süper Lig'de Gaziantep FK- Yeni Malatyaspor maçının ertelenmesinden dolayı 21 Ocak Cuma günü oynanması planlanan Yeni Malatyaspor- Beşiktaş müsabakası da 22 Ocak Cumartesi gününe alındı.

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında dün saat 17.00'de başlayan Gaziantep FK - Yeni Malatyaspor maçının ikinci yarısı yoğun kar yağışı nedeniyle bugün 17.00'ye ertelenmişti. TFF'den yapılan açıklamada, Gaziantep'te elverişsiz hava ve saha koşullarının sürmesi nedeniyle mücadelenin bir kez daha ertelendiği ve daha sonra ilan edilecek bir tarihte kaldığı yerden devam edeceği belirtildi.

Bu müsabakanın ertelenmesiyle 21 Ocak Cuma günü saat 20.00'de oynanması planlanan Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçının da 22 Ocak Cumartesi günü saat 13.30'a alındığı ifade edildi. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Tolga Ciğerci Beşiktaş yolcusu Tolga Ciğerci Beşiktaş yolcusu Polisgücü'nün Sultanlarına liderlik yakışıyor Polisgücü'nün Sultanlarına liderlik yakışıyor Oltu hayvan pazarında satışlar devam ediyor Oltu hayvan pazarında satışlar devam ediyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Yeni Malatyaspor Beşiktaş maçı cumartesi oynanacak - Son Dakika


Advertisement