6. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ'de - Son Dakika
Teknoloji

6. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ'de

6. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ\'de

Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nin 6.'si, 6 – 7 Aralık tarihlerinde İTÜ Maslak Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.

15.11.2013 08:34  Güncelleme: 08:33

Türkiye'nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Zirve, her yıl ortalama 700 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden 30.000 kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Zirve; Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşmaktadır.

Finansbank enpara.com platin sponsorluğunda düzenlenen ve iki gün sürecek zirvede toplamda 3 panel, 10 seminer ve 2 workshopun yanı sıra İnteraktif Bölüm kapsamında Gamification ve kokteyl gibi etkinlikler de yer alacak. İnteraktif bölüm; paneller, seminerler ve workshoplar aracılığıyla ortaya çıkan bilgi ve fikir aktarımının yanında, Gamification ve kokteyl gibi etkinliklerle katılımcılara network kurma, iş hayatında faydasını göreceği ilişkiler kazanma imkânı sunulması bakımından bir hayli önem taşımaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye'de ve Dünya'da teknolojinin odağındaki konular, sektörün önde gelen isimleri ve ilgili firma temsilcileri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte yer alacak oturumlarda internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e-ticaret, en stratejik güç olarak 'bilgi' gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Konuşmacı olarak yer alacak isimler, facebook.com/BTZirvesi sayfasından ve www.btz.org.tr üzerinden açıklanmaya devam ediyor. Zirvede yer alacağı açıklanan isimlerden bir kısmı ise şöyle; FourSquare Türkiye Kurucu Üyesi Ata İsmet Özçelik, Turkish WIN Kurucu'su Melek Pulatkonak, Turkcell SuperOnline Pazarlama Direktörü Nevra Duygu Duru, Pharos Kurucu Ortak'ı Emre Salih Fakir, Vagabond Yönetici Ortak'ı Onur Tuğman, Gamester Kurucu Ortağı ve İş Geliştirme Direktör'ü Onur Karcı, Madbyte Games Oyun Yapımcısı Özgür Soner ve GamFed Kurucusu Niels van der Linden.

Ayrıca bireysel ve kurumsal kategorilerde verilen Sosyal Medya Ödülleri, BTZ kapanış akşamında düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törende, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra kurumsal kategorilerde aday olan firma ve ajans yetkilileri yer alacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Teknoloji 6. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ'de - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement