Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Haber - Son Dakika
Teknoloji

Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Haber

Game Of Thrones\'tan Heyecanlandıran Haber

İzlenme rekorları kıran dizinin 15 Nisan 2015'te yayınlanmaya başlayacak yeni sezonunda deneyimli yönetmenler çalışacak.

18.07.2014 18:43
-

HBO'da 15 Nisan 2015'te yayına başlayacak yeni 'Game of Thrones' sezonunun yönetmenleri önceki gün açıklandı. Dizinin yeni sezonunda ' Breaking Bad', 'Shameless' ve 'Fringe' gibi dizilerden tanınan yönetmenler çeşitli bölümleri yönetecek.


Yeni sezonunun ilk iki bölümünü 'Breaking Bad'in 30'dan fazla bölümünde görüntü yönetmenliği yapan ve dört bölümün de yönetmenliğini üstlenen Michael Slovis çekecek. Üç ve dördüncü bölümleri 'Shameless'la adından söz ettiren Mark Mylod, beş ve altıncı bölümleri de 'Boardwalk Empire' ekibinden Jeremy Podeswa yönetecek.


Dizinin yeni sezonunun yedi ve sekizinci bölümlerinde de 'Fringe', 'House M.D.' ve 'Under The Dome' gibi dizilerin çeşitli bölümlerini yöneten Miguel Sapochnik yönetmen koltuğunda yer alacak. Yeni 'Game of Thrones' sezonunun son iki bölümündeyse önceden de 'Game of Thrones' bölümlerini yönetmiş olan David Nutter yer alacak.


Kaynak: SabahTeknokulis : http://www.teknokulis.com
Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Haber - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement