Polestar, akıllı telefon pazarına giriş yapıyor - Son Dakika
Teknoloji

Polestar, akıllı telefon pazarına giriş yapıyor

Polestar, akıllı telefon pazarına giriş yapıyor

Geely tarafından ucuz elektrikli otomobiller üretmek için kurulan Polestar, akıllı telefon dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. Polestar Phone için yayınlanan yeni video, telefonun tasarımını gözler önüne seriyor. Meizu 21 Pro'nun yeniden markalanmış bir versiyonu olması beklenen Polestar Phone, birçok özellik sunacak. Polestar, akıllı telefon dünyasına 16 Nisan'da giriş yapacak.

14.04.2024 11:09

Geely tarafından ucuz elektrikli otomobiller üretmesi için kurulan Polestar, akıllı telefon dünyasına girmeye çalışıyor. Ülkemizde de aktif olarak yer alan otomobil şirketi, Polestar Phone için yeni detaylar paylaştı. Peki bu model neler sunacak?

Polestar Phone 1 neler sunacak?

Polestar, yayınladığı yeni videoyla ilk akıllı telefon modelinin tasarımını gözler önüne serdi. Kısa videoda, Polestar 4 konsept otomobilini gösteren kavisli ekrana sahip bir telefon yer alıyor. Resmi olarak açıklanmasa da, bu cihazın Meizu 21 Pro'nun yeniden markalanmış bir versiyonu olacağı söyleniyor.

Polestar, akıllı telefon pazarına giriş yapıyor

Önceki sızıntılar, Polestar'ın ilk cihazının Meizu Technology tarafından üretilen Meizu 21 Pro olacağını öne sürmüştü. Meizu 21 Pro; Snapdragon 8 Gen 3, 16GB'a kadar RAM ve 1TB depolama alanı ve 120Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç 2K+ LTPO ekran sunuyordu.

132132132

Polestar Phone için söylenen diğer özellikler arasında ekran içi parmak izi sensörü, Aicy RGB LED flaş, IR blaster ve IP68 su ve toz sertifikası bulunuyor. Telefonun Meizu 21 Pro ile aynı performansı sunması ve VC sıvı soğutma sistemine sahip olması bekleniyor.

Polestar teknik özellikleri doğrulamamış olsa da, yeni videoyla Meizu 21 Pro'ya ışık yakmış oldu. 16 Nisan lansman tarihiyle birlikte Polestar'ın çok yakında akıllı telefon dünyasına gireceğini söylemek mümkün.

Polestar, akıllı telefon pazarına giriş yapıyor

Polestar aslında daha çok Çin pazarına elektrikli otomobil üreten bir marka. Ancak şirket, son zamanlarda Polestar 4 gibi modelleriyle Avrupa'da da kendini göstermek istiyor.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Polestar, akıllı telefon pazarına giriş yapıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement