Son dakika Türk Eğitim Vakfı haberleri, Türk Eğitim Vakfı son dakika, son dakika Türk Eğitim Vakfı

Son Dakika Türk Eğitim Vakfı Haberleri

 • Balıkesir Türk Müziği Korosu'ndan nostalji dolu konser
  10 Şub Balıkesir Türk Müziği Korosu'ndan nostalji dolu konser

  Balıkesir Türk Müziği Korosu, Türk Eğitim Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirdiği konserde Yeşilçam şarkılarıyla nostalji rüzgarı estirdi. Konserde, Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Safiye Ayla ve Ferdi Özbeğen gibi sanatçıların şarkıları seslendirildi ve Türk filmlerinin unutulmaz sahneleri gösterildi. Konser, sanatseverler tarafından büyük ilgi gördü.

 • 6 ŞUBAT DEPREMLERİNİN BİRİNCİ YILI - e-ticaret şirketleri deprem bölgesine destekte hız kesmedi
  06 Şub 6 ŞUBAT DEPREMLERİNİN BİRİNCİ YILI - e-ticaret şirketleri deprem bölgesine destekte hız kesmedi

  Geçen yıl 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılı geride kalırken, bölgeye destek vermek için ilk günden itibaren elini taşın altına koyan e-ticaret şirketleri faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

 • Eski Ulaştırma Bakanı Prof. Dr. Mustafa Aydın Aysan Vefat Etti
  31 Oca Eski Ulaştırma Bakanı Prof. Dr. Mustafa Aydın Aysan Vefat Etti

  Türkiye'de muhasebecilik alanına katkılarıyla bilinen ve 1982-1983 dönemi Ulaştırma Bakanı olarak görev yapan Prof. Dr. Mustafa Aydın Aysan, 91 yaşında vefat etti. İstanbul Üniversitesi'nde düzenlenen veda törenine Aysan'ın meslektaşları, iş insanları, akademisyenler, öğrencileri ve ailesi katıldı. Aysan, bugün Teşvikiye Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Nakkaştepe Mezarlığı'na defnedilecek.

 • Eski Ulaştırma Bakanı Prof. Dr. Mustafa Aydın Aysan Vefat Etti
  31 Oca Eski Ulaştırma Bakanı Prof. Dr. Mustafa Aydın Aysan Vefat Etti

  Türkiye'de muhasebecilik alanına katkılarıyla bilinen Prof. Dr. Mustafa Aydın Aysan, 91 yaşında hayatını kaybetti. İstanbul Üniversitesi'nde düzenlenen veda törenine meslektaşları, iş insanları, akademisyenler ve ailesi katıldı. Aysan'ın kızı, babasının vatanını, mesleğini ve annesini çok sevdiğini belirtti. Aysan, Teşvikiye Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Nakkaştepe Mezarlığı'na defnedilecek.

 • Ferdi Özbeğen, Türk Eğitim Vakfı tarafından anıldı
  26 Oca Ferdi Özbeğen, Türk Eğitim Vakfı tarafından anıldı

  Ferdi Özbeğen'in vefatının 11. yıl dönümünde, Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından düzenlenen anma töreninde, Özbeğen'in tüm mal varlığını bağışladığı vakıf ve öğrencileri anıldı. TEV Genel Müdürü Banu Taşkın, törende yaptığı konuşmada, Özbeğen'in destekleriyle öğrencilerin hayatlarına dokunmaya devam ettiğini belirtti ve kendisine Allah'tan rahmet diledi.

 • Bursa'da düzenlenen E-Spor Valorant Turnuvası'nın finali yapıldı
  22 Oca Bursa'da düzenlenen E-Spor Valorant Turnuvası'nın finali yapıldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 100. Yıl Liseler Arası Bursa E-Spor Valorant Turnuvası'nın final müsabakaları gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gençleri yalnız bırakmadı ve gençlerin teknolojiye olan ilgilerini memnuniyetle karşıladığını belirtti. Başkan Aktaş ayrıca, gençlere yönelik bir E-spor merkezi kuracaklarını duyurdu. Turnuvanın finalistleri ise ödüllerini aldı.

 • Taurus Golf Kulübü, Mahmut Var Anısına Düzenlenen Turnuvanın Gelirini Türk Eğitim Vakfına Bağışladı
  08 Oca Taurus Golf Kulübü, Mahmut Var Anısına Düzenlenen Turnuvanın Gelirini Türk Eğitim Vakfına Bağışladı

  Taurus Golf Kulübü tarafından düzenlenen golf turnuvasının geliri, turizmci Mahmut Var'ın anısına Türk Eğitim Vakfı'na bağışlandı. Turnuvaya 100 golfçü katıldı ve Recep Turan şampiyon oldu. Turnuva sonunda dereceye girenler ödüllerini Taurus Golf Kulübü Başkanı Ali Kızıldağ ve iş insanı Salih Fazlıoğlu'ndan aldı. Turnuvanın geliriyle çocuklara yardım etmek istediklerini belirten Taurus Golf Kulübü Onursal Başkanı Recep Turan, Mahmut Var'ın bu tür yardım faaliyetlerinde bulunan bir ağabey olduğunu ve onun anısını yaşatmak istediklerini söyledi.

 • Pegasus 2024'te yüzde 12 büyümeyi hedefliyor
  22 Ara Pegasus 2024'te yüzde 12 büyümeyi hedefliyor

  Pegasus Hava Yolları Üst Yöneticisi (CEO) Güliz Öztürk, 2023'ü sektör ortalamasının çok üzerinde artışla ve yaklaşık 32 milyon yolcu sayısına ulaşarak kapatacaklarını öngördüklerini belirterek, "Toplam kapasitemizde yüzde 10 ila 12'lik büyüme öngörümüz var ve 2024 bütçemizi de bu...

 • Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti'nden para aldı mı? Yapım şirketinden yalanlama geldi
  05 Ara Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti'nden para aldı mı? Yapım şirketinden yalanlama geldi

  Kızılcık Şerbeti'ne konuk olan Farah Zeynep Abdullah için '''Devlet ve Allah' kelimelerini yan yana görmek istemiyorum' diyen Farah Zeynep para için şaklabanlığa soyundu'' denilince yapım şirketinden açıklama geldi. Abdullah'ın diziden para almadığını belirten yapım şirketi ''Bize verdiği destekten dolayı kendisi adına Türk Eğitim Vakfı'na bağışta bulunulmuştur'' denildi.

 • Zorlu PSM'de İlk Tiyatrom İlk Konserim Projesi Başlıyor
  29 Kas Zorlu PSM'de İlk Tiyatrom İlk Konserim Projesi Başlıyor

  Zorlu PSM tarafından SosyalBen Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı (TEV) ortaklığıyla hayata geçirilen 'İlk Tiyatrom İlk Konserim PSM'de' projesi tanıtıldı. Proje, toplumun her kesiminden insanın kültür sanat faaliyetlerine katılımını sağlamayı hedefliyor.

 • Mercedes-Benz 100. Yıl Cumhuriyet Rallisi başladı
  26 Kas Mercedes-Benz 100. Yıl Cumhuriyet Rallisi başladı

  Klasik Otomobil Kulübü’nün Mercedes-Benz ana sponsorluğunda geleneksel olarak her yıl düzenlediği Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi bu yıl 24 Kasım 2023 Cuma günü başladı.

 • Maher Holding Grubu TEV ile 'iyilik peşinde' koştu
  07 Kas Maher Holding Grubu TEV ile "iyilik peşinde" koştu

  5 Kasım'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gerçekleşen Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu kapsamında Maher Holding Grubu da Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile İyilik Peşinde Koş hareketine katılıp bağış kampanyalarına destek oldu.

 • İsmail Kartal, Atatürk'ün sözünü alıntılayarak kampanyaya destek oldu
  26 Eki İsmail Kartal, Atatürk'ün sözünü alıntılayarak kampanyaya destek oldu

  Fenerbahçe ve Türk Eğitim Vakfı, Cumhuriyetin 100. yılında 82 öğrenciye eğitim desteği sağlama kararı aldı. Bu kararı destekleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Atatürk'ün 'Bu ulusa ve ülkeye hizmet görevi bitmez' sözünü hatırlatarak, ''Bu vatan için omuzlarımızda vazgeçemeyeceğimiz bir sorumluluk taşıyoruz'' ifadelerini kullandı.

 • Fenerbahçe, Cumhuriyetin 100. yılı için burs verecek
  26 Eki Fenerbahçe, Cumhuriyetin 100. yılı için burs verecek

  Fenerbahçe Kulübü, Türkiye'nin 81 ilindeki 81 çocuğa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden 1 çocuğa Cumhuriyet bursu vereceğini duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, Cumhuriyetin 100. yılını kutlama coşkusuyla, ülkeye olan inançlarıyla birlikte geleceğin teminatı olan çocuklara destek olacaklarını belirtildi.

 • Trafik kazası sonucu yatağa bağımlı hale gelen kadın sağlığına kavuşarak evine yürüyerek gitti
  26 Eki Trafik kazası sonucu yatağa bağımlı hale gelen kadın sağlığına kavuşarak evine yürüyerek gitti

  Antalya'da trafik kazası geçiren ve palyatif merkezine götürülen kadın, 1,5 ayda sağlığına kavuşarak evine yürüyerek gitti. Kadının tedavi süreci ve iyileşme hikayesi anlatıldı.

 • Pegasus Hava Yolları, 1000 kız öğrenciye üniversite bursu veriyor
  25 Eki Pegasus Hava Yolları, 1000 kız öğrenciye üniversite bursu veriyor

  Pegasus Hava Yolları, Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle Cumhuriyet'in 100. yılında 1000 kız öğrenciye üniversite bursu vererek eğitimlerine destek oluyor. Bu iş birliği kapsamında, bursiyerlerin yüzde 25'i deprem bölgelerinden geliyor.

 • Yeşim, 'Sürdürülebilirlik Ayı' etkinlikleri kapsamında çalıştaya ev sahipliği yaptı
  09 Eki Yeşim, 'Sürdürülebilirlik Ayı' etkinlikleri kapsamında çalıştaya ev sahipliği yaptı

  Yeşim, 'Sürdürülebilirlik Ayı' etkinlikleri çerçevesinde birçok kurum ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı bir çalıştaya ev sahipliği yaptı. Çalıştayda, sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcileri iş birliği konusunda fikir alışverişinde bulundu ve bir dizi öneri ve sonuca ulaşıldı. Öneriler arasında, ortak projeler geliştirme, nitelikli istihdam projeleri, hak temelli STK'ları önceliklendirme ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalma gibi konular yer aldı.

 • Uludağ Elektrik, Eker I Run Koşusu'nda Sporseverlerle Buluştu
  03 Eki Uludağ Elektrik, Eker I Run Koşusu'nda Sporseverlerle Buluştu

  Uludağ Elektrik, Eker I Run Koşusu'nda sporseverlerle bir araya geldi. Şirketin koşu takımı, Koruncuk Vakfı'nın 'Hayalim Okul' Projesi adına iyilik peşinde koşarak, depremden etkilenen kız çocuklarının hayallerindeki okula kavuşmalarını sağlamak için destek verdi. Uludağ Elektrik, etkinlikte standındaki etkinliklerle de ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı ve enerji verimliliği ve tasarrufu temalı kitaplarını miniklerle buluşturdu. Şirket, yardımseverlik şartlarıyla bugüne kadar pek çok STK'yı destekledi ve İstanbul Maratonu'nda da depremden etkilenen kız çocuklarının hayallerindeki okula kavuşmalarını sağlamak için iyilik peşinde koşmaya devam edecek.

 • Faik Öztrak: 'Yargıtay'ın Verdiği Bu Karardan Sonra, Hükümete Karşı Her Protestonun, Delil Aranmadan Hükümete Karşı Suç Sayılmasının Önünü Açılmıştır'
  02 Eki Faik Öztrak: "Yargıtay'ın Verdiği Bu Karardan Sonra, Hükümete Karşı Her Protestonun, Delil Aranmadan Hükümete Karşı Suç Sayılmasının Önünü Açılmıştır"

  CHP Sözcüzü Faik Öztrak, “Şimdi de Yargıtay, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM) kararlarını görmezden gelerek hain FETÖ’nün dinlemelerini, tatil tarihlerini, çekilmemiş belgeselleri ve hatta tiyatro oyunlarını kanıt sayan bir dosyayı, Anayasa Mahkemesi’nin kararlarını da eğip bükerek, eleştirerek onayladı. Bir hukuk katliamına ortak oldu. Vatandaşın protesto hakkı ile hükümete karşı suç arasındaki çizgi, bir delilin varlığıdır. Yargıtay’ın verdiği bu karardan sonra, hükümete karşı her protestonun, delil aranmadan hükümete karşı suç sayılmasının önünü açılmıştır. Bu kararlar, ülkemizin bir hukuk devleti olduğu konusunda, içeride ve dışarıda ciddi endişelere neden olmaktadır” dedi.

 • Yeşim Koşu Takımı, Cumhuriyetin 100. yılında kız çocuklarının eğitimine dikkat çekti
  02 Eki Yeşim Koşu Takımı, Cumhuriyetin 100. yılında kız çocuklarının eğitimine dikkat çekti

  Yeşim Koşu Takımı, 10. Eker I Run etkinliğinde Cumhuriyetin 100. yılında, 'Kız çocukları okusun, Cumhuriyetin geleceği olsun!' mottosuyla TEV Şükrü Şankaya Burs Fonu yararına 'iyilik peşinde' koştu. Yeşim Grup, spor sevgisiyle, eğlencenin ve yardımseverliğin aynı platformda buluştuğu etkinlikte kız çocuklarının eğitimine dikkat çekti.

 • 10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu
  01 Eki 10. Eker I Run katılımcıları rekora koştu

  Spor sevgisiyle, eğlencenin ve yardımseverliğin aynı platformda buluştuğu 10. Eker I Run, dopdolu bir programla katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

 • 'sanat Güneşi' Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da Anıldı
  25 Eyl 'sanat Güneşi' Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da Anıldı

  'Sanat Güneşi' Zeki Müren, vefatının 27’nci yıl dönümü olan 24 Eylül Pazar günü, çeşitli etkinliklerle anıldı.

 • Zeki Müren, ölümünün 27. yılında Bodrum'da anıldı
  24 Eyl Zeki Müren, ölümünün 27. yılında Bodrum'da anıldı

  Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren, ölümünün 27. yılında Bodrum'da düzenlenen konserle anıldı. Konserde, Zeki Müren'in hayranları ve sanatseverler bir araya gelerek onun eserlerine eşlik etti. Konser, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı tarafından düzenlendi ve Bodrum Kaymakamlığı ve İlçe Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşti.

 • Zeki Müren'in ölüm yıl dönümünde anma etkinliği düzenlendi
  24 Eyl Zeki Müren'in ölüm yıl dönümünde anma etkinliği düzenlendi

  Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren, ölümünün 27'nci yılında Bodrum'da düzenlenen anma etkinliğiyle anıldı. Etkinlikte, Zeki Müren'in evi ziyaret edildi, mevlit programı düzenlendi ve katılımcılara lokum ve lokma ikram edildi. Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı'na bağışlayan sanatçı, büyük bir bağışçı olarak da anıldı. Anma etkinliği kapsamında akşam Bodrum Antik Tiyatro'da konser düzenlenecek.

 • Zeki Müren'in vefatının 27. yılında anma töreni düzenlendi
  24 Eyl Zeki Müren'in vefatının 27. yılında anma töreni düzenlendi

  Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren'in vefatının 27. yılı dolayısıyla Bursa'daki kabri başında anma töreni düzenlendi. Törene sanatçının yakınları, dostları, TEV ve TSK Mehmetçik Vakfı yöneticileri, Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. Tören sırasında yapılan konuşmalarda, Müren'in tüm mal varlığını TEV ve TSK vakıflarına bıraktığı ve ailesinin bu durumdan mutlu olduğu ifade edildi. Ayrıca, Bursa ve İzmir'de farklı anma törenleri düzenleneceği ve Zeki Müren'in hayatını anlatan bir film hazırlığı yapıldığı belirtildi.

 • TEV, Kartal Belediye Başkanı'na destek plaketi takdim etti
  21 Eyl TEV, Kartal Belediye Başkanı'na destek plaketi takdim etti

  Türk Eğitim Vakfı (TEV), Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'e 'Okutan Kartal' kampanyasına verdiği destekten dolayı plaket takdim etti. Proje kapsamında, Kartal'da maddi zorluklarla karşılaşan üniversite öğrencilerine burs desteği sağlanacak.

 • Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da ve Bursa'da Anılacak
  21 Eyl Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da ve Bursa'da Anılacak

  Tüm mal varlığını Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfına bağışlayan 'Sanat Güneşi' Zeki Müren, vefatının 27’nci yılında  Bodrum’da ve Bursa'da anılacak.

 • TEV, 2023-2024 eğitim öğretim yılı burs başvurularını kabul ediyor
  20 Eyl TEV, 2023-2024 eğitim öğretim yılı burs başvurularını kabul ediyor

  Türk Eğitim Vakfı (TEV), üniversite öğrencilerine vereceği 2023-2024 eğitim öğretim yılı bursuna başvuruların 24 Eylül'e kadar yapılabileceğini duyurdu. TEV, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilere 56 yıldır destek sağlıyor. Yeni dönemde meslek lisesi için aylık 1100 lira, yükseköğretim için 2 bin 500 lira burs verilecek. Lisans bursu 3 bin 750 lira, üstün başarı ve doktora bursu ise 5 bin lira olarak belirlendi. TEV, depremzede öğrencilerin burslarını da devam ettirecek.

 • Bodrum Belediyesi, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Malzemesi Yardımı Yapıyor
  13 Eyl Bodrum Belediyesi, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Malzemesi Yardımı Yapıyor

  Bodrum Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılında da eğitime destek kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımında bulunuyor. Talep kayıtları devam eden kırtasiye malzemeleri desteği, ihtiyaç sahibi vatandaşların başvuruları ile gerçekleştiriliyor. İlk etapta 650 öğrenciye kırtasiye desteği sağlandı. Ayrıca, okullardaki öğrencilere akıl oyunları seti hediye edildi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, eğitime desteklerinin süreceğini belirtti.

 • İngiltere'de Türk Camiası, Cumhuriyet Balosu ile 100. Yılı Kutluyor
  12 Eyl İngiltere'de Türk Camiası, Cumhuriyet Balosu ile 100. Yılı Kutluyor

  İngiltere'de yaşayan Türk camiası, 29 Ekim Pazar günü Natural History Museum'da Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını kutlamak için bir etkinlik düzenliyor. Gecede Türk şarkıcı ve piyanist Karsu sahne alacak. Etkinliğin gelirleri, TEV UK, GEV, BUMED ve TED kurumlarına bağışlanacak ve öğrencilere burs sağlamak için kullanılacak. Etkinliğe sadece 300 adet bilet satışa çıktı ve biletler www.cumhuriyetbalosu.com adresinden satın alınabilecek.

 • TEV ve Bodrum Belediyesi İş Birliğiyle Okutan Bodrum Projesi Hayata Geçirildi
  06 Eyl TEV ve Bodrum Belediyesi İş Birliğiyle Okutan Bodrum Projesi Hayata Geçirildi

  Türk Eğitim Vakfı (TEV) ve Bodrum Belediyesi arasında imzalanan iş birliği protokolüyle, Okutan Bodrum Projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında Bodrum sakinleri, maddi nedenlerle eğitimine devam etmekte zorlanan üniversite öğrencilerinin eğitimine destek olacak.

 • Edis, Ceza ve Güneş, Fanta Fest'in Kayseri durağında sahneye çıktı
  01 Eyl Edis, Ceza ve Güneş, Fanta Fest'in Kayseri durağında sahneye çıktı

  "Fanta Fest" kapsamında sanatçılar Edis, Ceza ve Güneş, Kayseri'de konser verdi.

 • BNP Paribas Cardif'li kadınların yönetimdeki oranı yüzde 50'ye yaklaştı
  29 Ağu BNP Paribas Cardif'li kadınların yönetimdeki oranı yüzde 50'ye yaklaştı

  BNP Paribas Cardif'de kadınlar tüm çalışanlar içinde yüzde 56 gibi yüksek bir orana sahipken, kadın yöneticilerin oranı da yüzde 50'ye yaklaştı.

 • Kutes GRI onaylı 2022 yılı Sürdürülebilirlik Raporu'nu yayınladı
  28 Ağu Kutes GRI onaylı 2022 yılı Sürdürülebilirlik Raporu'nu yayınladı

  Kutes İcra Kurulu Başkanı Ali Esat Kutmangil, "Karşı karşıya olduğumuz iklim değişikliği ile mücadele ve sürdürülebilirlik kapsamında yürüttüğümüz karbon ayak izi hesaplama çalışmaları sayesinde, faaliyetlerimizden kaynaklı etkileri net bir şekilde ortaya koyuyor ve bu etkileri azaltmaya...

 • Fanta Fest kapsamında Edis, Ceza ve Güneş Adana'da konser verdi
  27 Ağu Fanta Fest kapsamında Edis, Ceza ve Güneş Adana'da konser verdi

  Fanta Fest kapsamında düzenlenen konserde Edis, Ceza ve Güneş, Adana'da binlerce müziksevere unutulmaz bir gece yaşattı. Fanta Fest ayrıca depremden etkilenen öğrencilere burs desteği sağlayacak.

 • Fanta Fest'te Edis, Ceza ve Güneş Antalya'da konser verdi
  24 Ağu Fanta Fest'te Edis, Ceza ve Güneş Antalya'da konser verdi

  Fanta Fest kapsamında düzenlenen konserde Edis, Ceza ve Güneş, Antalya'da sahne aldı. Binlerce kişinin katıldığı konserde sanatçılar, sevilen şarkılarını seslendirdi. Fanta Fest ayrıca depremden etkilenen öğrencilere burs desteği sağlayacak.

 • Denizli'de FantaFest'te Unutulmaz Bir Gece
  22 Ağu Denizli'de FantaFest'te Unutulmaz Bir Gece

  Denizli'de Fanta'nın düzenlediği FantaFest etkinliğinde Güneş, Ceza ve Edis'in konserleriyle vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı. Festivalde ayrıca Türk Eğitim Vakfı iş birliğiyle depremden etkilenen öğrencilere burs desteği sağlandı.

 • Fanta Fest Bursa'da Edis, Ceza ve Güneş konserleriyle coşkuyla başladı
  17 Ağu Fanta Fest Bursa'da Edis, Ceza ve Güneş konserleriyle coşkuyla başladı

  Fanta Fest, bu sene Bursa'da gerçekleşen konserlerle başladı. Edis, Ceza ve Güneş'in performanslarıyla renklenen etkinlikte, binlerce müziksever bir araya geldi. Fanta Fest, ayrıca depremden etkilenen öğrencilere burs desteği sağlayacak.

 • Erol Evgin'in Mimarlık ve Resim Sergisi
  16 Ağu Erol Evgin'in Mimarlık ve Resim Sergisi

  Erol Evgin, mimari ile resmi tuvalde buluşturduğu 25 adet yağlı boya tablosunu sergiledi. Sergi, 5 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilir. Sergi açılışında ünlü ressam Devrim Erbil, iş insanları Ahmet Eren ve İsmail Eren, TEV'in Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şükrü Tekbaş ve diğer konuklar da yer aldı.

 • AstraZeneca Türkiye, deprem bölgesine yardımlarını sürdürüyor
  04 Ağu AstraZeneca Türkiye, deprem bölgesine yardımlarını sürdürüyor

  AstraZeneca Türkiye, deprem bölgesine yönelik yardımlarını çeşitli dernek ve vakıflar aracılığıyla devam ettiriyor. Şirket, maddi bağışlar, ilaç yardımları ve eğitim destekleriyle depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor. AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı Serkan Barış, yardımların sürekliliğine özen gösterdiklerini ve bölgedeki çocukların ve gençlerin eğitimine destek verdiklerini belirtti.

 • Türkiye Sigorta Birliği, depremzedeler için burs fonu oluşturdu
  01 Ağu Türkiye Sigorta Birliği, depremzedeler için burs fonu oluşturdu

  Türkiye Sigorta Birliği (TSB), Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 100 üniversite öğrencisine 4 yıl boyunca eğitim bursu sağlayacak olan 'Türkiye Sigorta Birliği Burs Fonu'nu hayata geçirdi. TSB Başkanı Atilla Benli, depremzede kardeşlerinin yanında olduklarını ve çalışmalarının uzun soluklu bir mücadele olduğunu belirtirken, TEV Genel Müdürü Banu Taşkın da gençlerin eğitimlerinin yarıda kalmaması için TSB Burs Fonu'nun önemine vurgu yaptı.

 • Karsu, Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verecek
  26 Haz Karsu, Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verecek

  Caz, blues, pop, funk ve elektronik müziği modern tınılarla buluşturan piyanist, besteci, söz yazarı ve şarkıcı Karsu, 20 Temmuz'da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda müzikseverlerle buluşacak. Genç sanatçı, TEV İzmir Şubesinin ev sahipliğinde Cumhuriyetin 100. yılına özel gerçekleşecek konserde, eğitimde fırsat eşitliği için sahne alacak. Açılışını TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosunun yapacağı konserin tüm geliri, TEV'e bağışlanacak.

 • 'Kız Kardeşim' projesi 50 bin genç kadına yeni programlar ile destek olacak
  22 Haz 'Kız Kardeşim' projesi 50 bin genç kadına yeni programlar ile destek olacak

  'Kız Kardeşim' projesi 50 bin genç kadına yeni programlar ile destek olacak Proje, burs programı, güçlenme programı ve yeni iş birlikleri ile genç kadınlara desteğini sürdürüyor Kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donanarak, toplumsal ve ekonomik...

 • Coca-Cola Türkiye, Kız Kardeşim Projesi'nin yeni dönemini duyurdu
  22 Haz Coca-Cola Türkiye, Kız Kardeşim Projesi'nin yeni dönemini duyurdu

  Coca-Cola Türkiye ve Özel Sektör Gönüllüleri Derneği iş birliğinde yürütülen Kız Kardeşim Projesi'nin yeni dönemi düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Projenin yeni döneminde, Kız Kardeşim Burs Programı, Kız Kardeşim Güçlenme Programı ve Kız Kardeşim Yıldızlar Karması Programı ile 50 bin genç kadına ulaşılması hedefleniyor. Proje kapsamında deprem bölgesinde 300 genç kadına eğitim bursu sağlandı ve 10 bin genç kadına kişilik ve dayanıklılık envanteri testi ücretsiz olarak sunulacak. Toplumsal fayda, spor ve sanatta başarılı 20 genç kadına ihtiyaç duyduğu gelişim desteği sağlanacak.

 • İş Portföy TEV Eğitime Destek Serbest Fon, gençlerin eğitimine sürdürülebilir katkı modelini getiriyor
  21 Haz İş Portföy TEV Eğitime Destek Serbest Fon, gençlerin eğitimine sürdürülebilir katkı modelini getiriyor

  Portföy yönetim şirketi İş Portföy ve Türk Eğitim Vakfı (TEV) bir ilki hayata geçirerek sermaye piyasaları aracılığıyla eğitime daimi destek verecek İş Portföy TEV Eğitime Destek Serbest Fon modelini yatırımcılarla buluşturdu.

 • Cargill, Türkiye'de 200 Üniversite Öğrencisine Ulaşan 'Yarının Kadın Liderleri Programı'nı Genişletiyor
  21 Haz Cargill, Türkiye'de 200 Üniversite Öğrencisine Ulaşan 'Yarının Kadın Liderleri Programı'nı Genişletiyor

  Cargill'in Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde hayata geçirdiği 'Yarının Kadın Liderleri Programı', Türkiye genelinde 200'e yakın üniversite öğrencisine ulaştı. Program, kadınların toplumlarına erkeklerle eşit koşullarda katılımı ve insani gelişmeye katkı sağlamada eğitimin öneminden hareketle başlatıldı. Cargill, cinsiyet eşitliği ve kadının güçlendirilmesine yönelik Birleşmiş Milletler (BM) 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda hem globalde hem de Türkiye'de daha güçlü yarınlar için cinsiyet eşitliğini kalıcı bir değer haline getirmek amacıyla çalışıyor. Program, öğrencilere burs, staj, mentorluk, üretim tesislerinde yerinde eğitim, kitap desteği, çevrim içi bütünsel sağlık platformu aboneliği gibi çeşitli imkanlar sunarak iş hayatında liderlik için ihtiyaç duydukları yetkinlikleri kazandırmayı amaçlıyor.

 • Cargill'in Yarının Kadın Liderleri Programı 200 Üniversite Öğrencisine Ulaştı
  21 Haz Cargill'in Yarının Kadın Liderleri Programı 200 Üniversite Öğrencisine Ulaştı

  Cargill'in Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde hayata geçirdiği Yarının Kadın Liderleri Programı, Türkiye genelinde 200'e yakın üniversite öğrencisine ulaştı. Program, kadınların toplumlarına erkeklerle eşit koşullarda katılımı ve insani gelişmeye katkı sağlamada eğitimin öneminden hareketle başlatıldı. Cargill, cinsiyet eşitliği ve kadının güçlendirilmesine yönelik Birleşmiş Milletler (BM) 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda hem globalde hem de Türkiye'de daha güçlü yarınlar için cinsiyet eşitliğini kalıcı bir değer haline getirmek amacıyla çalışıyor. Program, 2023 kayıtları açıldıktan sonra şimdiden 63 üniversite öğrencisi tarafından tercih edildi. Yeni dönemde Cargill global fonu ile desteklenen ve öğrenci sayısını iki katına çıkaracak olan program, 2027 yılına kadar 600'e yakın yarının kadın lideri adayını desteklemiş olacak.

 • TEV, depremzedelerin eğitim hayatlarına destek için Okul Yolunda Burs Fonu'na çağrıda bulundu
  20 Haz TEV, depremzedelerin eğitim hayatlarına destek için Okul Yolunda Burs Fonu'na çağrıda bulundu

  Türk Eğitim Vakfı (TEV), depremden etkilenen çocukların eğitim hayatlarına dönebilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı'yla bir protokol imzalayarak Okul Yolunda Burs Fonu'nu hayata geçirdi. Afet bölgesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere üniversite mezuniyetine kadar eğitim hayatları boyunca burs imkanı sağlayacak olan TEV, Kurban Bayramı vesilesiyle Okul Yolunda Burs Fonu'na destek çağrısında bulundu. TEV'in internet sitesi üzerinden burs fonuna online destek sağlanabiliyor.

 • Yenimahalle Belediyesi ve TEV arasında kız öğrenci yurdu yapımı protokolü imzalandı
  20 Haz Yenimahalle Belediyesi ve TEV arasında kız öğrenci yurdu yapımı protokolü imzalandı

  Yenimahalle Belediyesi ve Türk Eğitim Vakfı (TEV) arasında Yenimahalle ilçe sınırları içerisinde kız öğrenci yurdu yapımı konusunda protokol imzalandı. Ankara'ya okumaya gelen ve barınma konusunda sıkıntı çeken öğrencilerin faydalanacağı kız öğrenci yurdu yapım işi protokolü imzalandı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, TEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şükrü Tekbaş ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleşen imza töreninde, eğitim için yapılan yatırımların önemi vurgulandı.

 • Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, öğrenci misafirhanesinde kalan öğrenciye doğum günü sürprizi yaptı
  19 Haz Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, öğrenci misafirhanesinde kalan öğrenciye doğum günü sürprizi yaptı

  Ankara'ya okumaya gelen ancak yurtlara yerleşemeyen öğrenciler için tahsis edilen öğrenci misafirhanesinde kalan Rasim Kaya'ya doğum günü sürprizi yapıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisi olan Kaya'nın 23. yaşını kutladı. Yaşar, öğrencilere maddi kaygıları bir yana bırakarak derslerine iyi çalışmalarını, kendilerini geliştirip vatana millete hayırlı evlatlar olmalarını söyledi. Ayrıca, Yenimahalle Belediyesi'nin eğitimine devam etmekte güçlük çeken gençler için gerçekleştireceği projelerden de bahsetti.

 • Hayırsever iş insanı Mustafa Sıtkı Erkek'in yaptırdığı okul öğrencilere destek olmaya devam ediyor
  16 Haz Hayırsever iş insanı Mustafa Sıtkı Erkek'in yaptırdığı okul öğrencilere destek olmaya devam ediyor

  İş insanı Mustafa Sıtkı Erkek'in Taşköprü ilçesinde yaptırdığı okul, öğrencilere Türk Eğitim Vakfı aracılığıyla mal varlığı bağışı ile destek olmaya devam ediyor. Okulun müdürü, Erkek'in hayırsever bir bilim insanı olduğunu belirtti ve okulun bir fabrika gibi çalıştığını söyledi.

 • 'Sanat İyileştirir' Projesiyle 40 İllüstrasyon Sanatçısının 800 Eseri Satışa Sunuldu
  15 Haz "Sanat İyileştirir" Projesiyle 40 İllüstrasyon Sanatçısının 800 Eseri Satışa Sunuldu

  "Sanat İyileştirir" projesi kapsamında "Umut" temasıyla hazırlanan 40 illüstrasyon sanatçısına ait 800 eser sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Projeye özel her biri 20 limitli edisyon üretilen eserlerin satışından elde edilen gelirin tamamı İzmir depremi sonrasında hayata geçirilen Kalpten Kalbe Burs Fonu'na aktarılacak. Trendyol Sanat, bağımsız sanatçıların ve eserlerinin geniş kitlelerle buluşmasını hedefleyerek sanata dijitalde yeni bir alan açıyor. Projede yer alan sanatçılar arasında Aksel Ceylan, Prof. Dr. Nazlı Eda Noyan, Çağrı Odabaşı, Merve Erbilgiç, Begüm Köse, Erdoğan Karayel, Can Arkun ve Uğur Altın gibi başarılı isimler yer alıyor. Eserlerin satışından elde edilen gelir, Türk Eğitim Vakfı bünyesindeki depremzede öğrencilerin eğitimlerine katkı sunmak amacıyla oluşturulan Trendyol Kalpten Kalbe Burs Fonu'na aktarılacak.

 • Anar Rzayev'in doğumunun 85. yılı TÜRKSOY tarafından kutlandı
  03 Haz Anar Rzayev'in doğumunun 85. yılı TÜRKSOY tarafından kutlandı

  Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY), Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçiliği, Azerbaycan Yazarlar Birliği (AYB) ve Türk Edebiyatı Vakfı (TEV) işbirliğinde "Anar 85 Yaşında" etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, Azerbaycan Yazarlar Birliği Başkanı Anar Rzayev, Azerbaycan Büyükelçiliği Müsteşarı Eldar Aliyev, TEV Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Kabaklı, davetliler ve çok sayıda edebiyatsever katıldı.

 • NKÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Toplantısı gerçekleştirildi
  11 May NKÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Toplantısı gerçekleştirildi

  Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, kalite akreditasyon çalışmaları kapsamında paydaşların katılımıyla toplantı düzenledi. Toplantıda, potansiyel ortaklık planlamaları görüşüldü ve öneriler alındı.

 • TEV, afet bölgelerinde prefabrik okullar yapacak
  10 May TEV, afet bölgelerinde prefabrik okullar yapacak

  Türk Eğitim Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı'yla imzaladığı protokol kapsamında afet bölgesinde prefabrik okullar yapmaya hazırlanıyor. Ders Zili Fonu isimli proje kapsamında bireysel ve kurumsal bağışçıların desteğiyle yapılacak 4 ve 6 derslikli prefabrik okullar, afet bölgelerinde eğitimin devamı için MEB'e teslim edilecek.

 • Trendyol, Gezici Kütüphanelere Sınav Kitabı Desteği Veriyor
  09 May Trendyol, Gezici Kütüphanelere Sınav Kitabı Desteği Veriyor

  Trendyol, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın deprem bölgesinde hizmet veren gezici kütüphanelerini, lise ve üniversite sınav hazırlık kitapları ile destekliyor.

 • ŞARKICI SILA: CAZ EĞİTİMİ ALMAK İÇİN OKULU YARIDA BIRAKTIM
  28 Nis ŞARKICI SILA: CAZ EĞİTİMİ ALMAK İÇİN OKULU YARIDA BIRAKTIM

  Müziğe ilgisinin 3 yaşındayken başladığını söyleyen şarkıcı Sıla, radyoda ezberlediği şarkıyı söylerken annesinin yeteneğini fark ettiğini belirtti.

 • TEV, bayram yardımlarıyla afetzede gençlere destek olacak
  17 Nis TEV, bayram yardımlarıyla afetzede gençlere destek olacak

  Türk Eğitim Vakfı (TEV), Ramazan Bayramı'nda yapılacak bağışlarla okulu ve ailesi deprem bölgesinde olan 2 bin 525 afetzede bursiyerinin yanı sıra eğitim çağındaki gençlere de destek olmayı sürdürecek.

 • TEVİTÖL öğrencileri, Amerika'daki robot yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek
  14 Nis TEVİTÖL öğrencileri, Amerika'daki robot yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek

  Özel yetenekli öğrencilere eğitim imkanı sunan Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesinin (TEVİTÖL) robotik kulübü Inanc Mechatronics Club (IMC), First Robotics Competition yarışmasının dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

 • Turgutlu Belediye Başkanı Akın, İlkokul Öğrencilerine Yerel Yönetimler Hakkında Bilgi Verdi
  13 Nis Turgutlu Belediye Başkanı Akın, İlkokul Öğrencilerine Yerel Yönetimler Hakkında Bilgi Verdi

  TEV Cemile ve Samiye Bayar İlkokulu ile Bilgikent Okulu’nda eğitim gören öğrenciler, ‘Yerel yönetimler’ dersi kapsamında Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’dan belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

 • Turgutlu Belediye Başkanı Akın, İlkokul Öğrencilerine Yerel Yönetimler Hakkında Bilgi Verdi
  13 Nis Turgutlu Belediye Başkanı Akın, İlkokul Öğrencilerine Yerel Yönetimler Hakkında Bilgi Verdi

  TEV Cemile ve Samiye Bayar İlkokulu ile Bilgikent Okulu’nda eğitim gören öğrenciler, ‘Yerel yönetimler’ dersi kapsamında Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’dan belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

 • CK Enerji Akdeniz Bölgesi çalışanları, afetzede öğrencilerin eğitimleri için koştu
  07 Mar CK Enerji Akdeniz Bölgesi çalışanları, afetzede öğrencilerin eğitimleri için koştu

  CK Enerji'nin Akdeniz Bölgesi'ndeki 85 gönüllü çalışanı, Antalya'da düzenlenen 18. Uluslararası Runtalya Maratonu'nda yer aldı.

 • Depremzede üniversite öğrencilerine tüm eğitim hayatlarında burs desteği
  05 Mar Depremzede üniversite öğrencilerine tüm eğitim hayatlarında burs desteği

  'Trendyol Kalpten Kalbe Burs Fonu' ile depremzede üniversite öğrencilerine eğitim hayatları boyunca burs desteği sağlanacak.

 • Doğum Gününü Tev'e Bağışladı
  01 Mar Doğum Gününü Tev'e Bağışladı

  Ünlü oyuncu Alper Atak, doğum gününü TEV'e bağışlayarak depremzede öğrencilerin eğitimine destek vermeye çağırdı.

 • Hocalı katliamı kurbanları Denizli'de törenle anıldı
  26 Şub Hocalı katliamı kurbanları Denizli'de törenle anıldı

  Karabağ'daki Hocalı kasabasında 31 yıl önce Ermeni güçlerinin saldırısında şehit edilenler, Denizli'de düzenlenen törenle anıldı.

 • STK'ler, yaraları sarmak için deprem bölgesindeki çalışmalarını sürdürüyor
  12 Şub STK'ler, yaraları sarmak için deprem bölgesindeki çalışmalarını sürdürüyor

  Sivil toplum kuruluşları (STK), "asrın felaketi" olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgede yaraları sarmak için insani yardım çalışmalarına devam ediyor.

 • Tofaş Fabrikası yeniden ziyarete açıldı
  29 Oca Tofaş Fabrikası yeniden ziyarete açıldı

  Tofaş Fabrikası, pandemi döneminde ara verdiği fabrika gezilerine yeniden başlarken, fabrika 24 Ocak itibarıyla halkın ziyaretine açıldı.

 • Uluslararası 5 Ocak Adana Kurtuluş Yarı Maratonu, hafta sonu yapılacak
  06 Oca Uluslararası 5 Ocak Adana Kurtuluş Yarı Maratonu, hafta sonu yapılacak

  Adana'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü kapsamında bu yıl 13'üncüsü gerçekleştirilecek Uluslararası 5 Ocak Adana Kurtuluş Yarı Maratonu, 8 Ocak Pazar günü koşulacak.

 • Başkan Çalkaya: 'Balçova'da 160 öğrenci kapasiteli yeni bir öğrenci yurdu yapıyoruz'
  06 Oca Başkan Çalkaya: "Balçova'da 160 öğrenci kapasiteli yeni bir öğrenci yurdu yapıyoruz"

  Yeni yıla ilçedeki hasta ve yalnız yaşayan vatandaşları ziyaret ederek giren Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, yurtta kalan kız öğrencileri de ziyaret ederek birlikte yemek yedi.

 • Geleceğin mühendis kadınları Koçfinans'ın turuncu kanatlarıyla yükselecek
  04 Oca Geleceğin mühendis kadınları Koçfinans'ın turuncu kanatlarıyla yükselecek

  Koçfinans, geleceğin kadın mühendislerinin gelişimine, "Koçfinans Turuncu Kanatlar İyilik Hareketi" çatısı altında konumlanan Mentorluk Programı ve Burs Programı ile katkı sağlayacak.

 • Hasan Erbil Eğitim Merkezi Başkanı Uğur Özbek lise öğrencileriyle buluştu
  29 Ara Hasan Erbil Eğitim Merkezi Başkanı Uğur Özbek lise öğrencileriyle buluştu

  Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Hasan Erbil Eğitim Merkezi Başkanı Uğur Özbek, lise öğrencilerine yönelik söyleyişi gerçekleştirdi.

 • Tofaş Bursa Anadolu Arabaları Müzesi 20 Yaşında!
  24 Ara Tofaş Bursa Anadolu Arabaları Müzesi 20 Yaşında!

  Bursa, Umurbey Mahallesi’nde yer alan ve Tofaş tarafından, içerisindeki tarihi yapılar restore edilerek hayata geçirilen Tofaş Bursa Anadolu Arabaları Müzesi 20 yaşına bastı.

 • Van'da 'Çocuk Hakları' konulu panel yapıldı
  14 Ara Van'da 'Çocuk Hakları' konulu panel yapıldı

  Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği (SGDD-ASAM) Van Temsilciliğinin yürüttüğü; Van YYÜ Eğitim Fakültesi Dekanlığı, Van Milli Eğitim Müdürlüğü ve Van İpekyolu Gençlik Merkezi işbirliği ile 'Çocuk Hakları' konulu panel düzenlendi.

 • Kutes ve Trakya Kalkınma Ajansı'ndan gençler için iş birliği
  24 Kas Kutes ve Trakya Kalkınma Ajansı'ndan gençler için iş birliği

  Kutes ve Trakya Kalkınma Ajansı, Tekirdağ Çorlu'da işsiz ve dezavantajlı grupta yer alan gençlerin istihdama kazandırılması için iş birliğine imza attı.

 • Tekirdağ'dan kısa kısa
  23 Kas Tekirdağ'dan kısa kısa

  Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler, Tekirdağ Tarım ve Orman Müdürü Oktay Öcal'ı ziyaret etti.

 • Darmaduman Dizisinin Yıldızları Öğrenciler İçin Seferber Oldu! Aynı Hikayeyi Paylaşan 25 Öğrenciye Burs Desteği
  03 Kas Darmaduman Dizisinin Yıldızları Öğrenciler İçin Seferber Oldu! Aynı Hikayeyi Paylaşan 25 Öğrenciye Burs Desteği

  Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora'nın başrolleri paylaştığı Darmaduman dizisinden üniversiteli gençlere anlamlı bir destek geldi.

 • Yeşim-Doca Koşu Takımı bağışta ilk sırada
  20 Eki Yeşim-Doca Koşu Takımı bağışta ilk sırada

  TEV Şükrü Şankaya Burs Fonuna bağış toplamak için koşan ve koşu takımları arasında en fazla bağış toplayan Yeşim ve Doca Pakkens Koşu Takımındaki sporcuların başarıları plaketle taçlandı.

 • Mehmet Turgut...FOTOĞRAFÇILIKTA 25. YILINI 41 USTAYLA BİRLİKTE KUTLUYOR!
  13 Eki Mehmet Turgut...FOTOĞRAFÇILIKTA 25. YILINI 41 USTAYLA BİRLİKTE KUTLUYOR!

  Mehmet Turgut, dededen babaya, babadan oğula geçen 3 kuşaklık fotoğrafçılık yolculuğunun 25. yılını ustalara saygılarını sunarak kutluyor!

 • Yelkenciler Athena konseriyle coşacak
  13 Eki Yelkenciler Athena konseriyle coşacak

  Her yıl denizcilik ve yelken tutkunlarını Bodrum'da bir araya getiren American Hospital The Bodrum Cup, 22 Ekim Cumartesi günü Ağanlar Tersanesi'nde Athena grubunu ağırlayacak.

 • Habermetre, hayvanların sorunlarına kayıtsız kalmayan 'Hayvan Dostu' markaları raporladı
  13 Eki Habermetre, hayvanların sorunlarına kayıtsız kalmayan "Hayvan Dostu" markaları raporladı

  17 Şubat Dünya Kedi Günü, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü, 26 Ağustos Dünya Köpek Günü ve 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü… Sokakta yaşayan, barınma, tedavi ve beslenme sorunları yaşayan sokak hayvanları ile ilgili farkındalığın artması adına çok önemli günler. Dijital medya takip ve raporlama ajansı Habermetre, 1 Ocak – 12 Ekim 2022 tarihleri arasında yansıma bulan haberleri inceleyerek, hayvanların hayati öneme sahip bu sorunlarına kayıtsız kalmayan "Hayvan Dostu" markaları raporladı.

Advertisement