Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Van Gogh haberleri, Van Gogh son dakika, son dakika Van Gogh

Son Dakika Van Gogh Haberleri

Son dakika Van Gogh haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son van gogh haberleri anında burada.


 • 29.11.2023 29 Kas 16:30 İtalyan Mafya Üyesi Devlete Adasını Bağışlamayı Teklif Etti

  İtalyan Mafya Üyesi Devlete Adasını Bağışlamayı Teklif Etti İtalya'nın güçlü mafya örgütlerinden Camorra'nın üyesi Raffaele Imperiale'nin tutuklanmasının ardından devletle anlaşma yapmak için Dubai'deki adasını devlete bağışlamayı teklif ettiği açıklandı. Imperiale, cezasında indirim alabilmek için itirafçı olduğu ve mafya ile ilgili bilgileri ifşa ettiği belirtildi.

 • 20.11.2023 20 Kas 16:09 Van Gogh Yaşıyor Sergisi: Panoramik Bir Görsel Deneyim

  Van Gogh Yaşıyor Sergisi: Panoramik Bir Görsel Deneyim Norveç'in Lillestrom bölgesinde düzenlenen 'Van Gogh Yaşıyor' adlı sergide, ünlü ressam Vincent van Gogh'un eserleri büyük ekranlara, duvarlara, kolonlara ve zemine yansıtılarak ziyaretçilere panoramik bir görsel deneyim sunuluyor. Sergi, 14 Kasım 2023-11 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşiyor ve Van Gogh'un hayatı ve sanatsal yolculuğuyla ilgilenenler için duygusal ve duyusal bir deneyim sunuyor.

 • 11.10.2023 11 Eki 14:55 Van Gogh Müzesi'nde 'Sen Nehri Kıyısında Van Gogh' sergisi ön izlemesi düzenlendi

  Van Gogh Müzesi'nde 'Sen Nehri Kıyısında Van Gogh' sergisi ön izlemesi düzenlendi Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki Van Gogh Müzesi, Vincent Van Gogh ve çağdaşlarının eserlerinden oluşan 'Sen Nehri Kıyısında Van Gogh' sergisi için ön izleme etkinliği düzenledi. Sergi, Van Gogh'un Fransa'da geçirdiği döneme odaklanarak, sanatseverleri önemli bir döneme götürecek. Sergide, Van Gogh'un Sen Nehri'nin dingin güzelliğinden etkilenerek tekniğinde dönüşüm yaşadığı döneme yer veriliyor. Sergi, 13 Ekim 2023 ile 14 Ocak 2024 tarihleri arasında halka açık olacak.

 • 18.09.2023 18 Eyl 11:40 Samsung Art Store, The Met'in Sanat Eserlerini Evlere Taşıyor

  Samsung Art Store, The Met'in Sanat Eserlerini Evlere Taşıyor Samsung Electronics, New York Metropolitan Sanat Müzesi'nin (The Met) en değerli sanat eserlerinden bazılarını The Frame'ye getirmek için iş birliği yaptı. Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh'tan Antik Mısır'a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek. Samsung Art Store ile The Frame kullanıcıları, 2 bin 300'den fazla sanat eseriyle tüm mekanları dönüştürebiliyor. Koleksiyonlar aracılığıyla zaman ve kültürler arasında yeni fikirler ve beklenmedik bağlantılar ortaya çıkarmayı hedefleyen The Met, Samsung Art Store ile bu hedefe uygun bir iş birliğine imza attı.

 • 13.09.2023 13 Eyl 16:47 Çalınan Van Gogh Tablosu Ele Geçirildi

  Çalınan Van Gogh Tablosu Ele Geçirildi Hollanda'da sergilenmek üzere ödünç verilen ve 2020'de çalınan ünlü sanatçı Vincent van Gogh'a ait 'Bahar Bahçesi' adlı tablo, polis ve sanat dedektifi Arthur Brand'ın çabaları sonucunda ele geçirildi. Tablo, 3 yıl önce Hollanda'nın Laren kentindeki Singer Müzesi'nden çalınmıştı. Tablonun yıprandığı ve gelecekte bilimsel olarak inceleneceği belirtildi.

 • 13.09.2023 13 Eyl 13:01 Van Gogh'un çalınan tablosu ele geçirildi

  Van Gogh'un çalınan tablosu ele geçirildi Hollanda'da sergilenmek üzere verilen ve 2020'de çalınan Vincent van Gogh'a ait 'Bahar Bahçesi' adlı tablo, polis ve sanat dedektifi Arthur Brand'ın çabaları sonucunda bulundu. Tablo, 3 yıl önce Hollanda'nın Laren kentindeki Singer Müzesi'nden çalınmıştı.

 • 13.09.2023 13 Eyl 12:59 Van Gogh'un Çalınan Tablosu Ele Geçirildi

  Van Gogh'un Çalınan Tablosu Ele Geçirildi Hollanda'da sergilenmek üzere verilen ve 2020'de çalınan Vincent van Gogh'a ait 'Bahar Bahçesi' adlı tablo, polis ve sanat dedektifi Arthur Brand'ın çabaları sonucunda ele geçirildi. Tablo, 3 yıl önce Hollanda'nın Laren kentindeki Singer Müzesi'nden çalınmıştı. Tablonun yıprandığı ve gelecekte bilimsel olarak inceleneceği belirtildi.

 • 13.09.2023 13 Eyl 04:47 Van Gogh'un Çalınan Tablosu Bulundu

  Van Gogh'un Çalınan Tablosu Bulundu Hollanda'nın Laren kasabasındaki Singer Müzesi'nden çalınan Vincent van Gogh'un 'Bahar Bahçesi' tablosu, sanat dedektifi Arthur Brand'ın çabaları sonucu bulundu. Tablo, İsveçli mobilya mağazası IKEA'ya ait bir çantadaki yastığın içinde iade edildi. Hollanda polisi, tablonun çalınmasıyla ilgili tutuklanan bir kişinin yazışmalarını inceleyerek tablonun izine rastladı. Tablo, bir suç örgütüyle bağlantılı olduğu belirlenen bir grup tarafından çalınmıştı. Tablo, restore edildikten sonra Groninger Müzesi'nde yeniden sergilenecek.

 • 12.09.2023 12 Eyl 17:01 Van Gogh'un çalınan tablosu 3,5 yıl sonra bulundu

  Van Gogh'un çalınan tablosu 3,5 yıl sonra bulundu Hollanda'da Mart 2020'de çalınan Van Gogh'un 'Nuenen'deki Papaz Evi Bahçesi' adlı tablosu, yaklaşık 3,5 yıl sonra Hollandalı dedektif Arthur Brand'a teslim edildi. Tablo, yastık kılıfına sarılı halde poşet içinde kendisine verilen Brand, tabloyu veren kişinin hırsızlık olayına dahil olmadığını belirtti. Tabloyu çalan hırsızın kimliği DNA ile belirlenmiş ve ceza almıştı.

 • 28.07.2023 28 Tem 11:25 Van Gogh'un Auvers-sur-Oise'daki Son Dönemi

  Van Gogh'un Auvers-sur-Oise'daki Son Dönemi Hollandalı ressam Vincent Van Gogh, Fransa'daki Auvers-sur-Oise köyünde hayatının son döneminde 80'den fazla eser resmetti. Bu haberde, Van Gogh'un yaşadığı köydeki izlenimler ve resimlerine konu olan yapılar anlatılıyor.

 • 17.07.2023 17 Tem 19:23 Shanghai'da Van Gogh Sergisi Gece Ziyaretlerine Açık

  Shanghai'da Van Gogh Sergisi Gece Ziyaretlerine Açık Çin'in doğusundaki Shanghai'da bulunan Dünya Sergi Müzesi'nde sergilenen 'Van Gogh Alive: the Experience' adlı sergi, gece ziyaretlerine de açık olacak. Müze, 12 Mayıs'tan 10 Eylül 2023'e kadar her Cuma, Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde ziyaret saatlerini uzatıyor. Sergi, Van Gogh'a ait eserlerin multimedya sunumuyla olağanüstü bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca, gece saatlerinde müzede kahve tadımı, kilden çerçeve yapımı ve yağlı boya gibi farklı temalarda deneyimler sunan dersler de düzenleniyor.

 • 30.06.2023 30 Haz 23:02 Hollandalı Türk Sanatçının Deprem Konulu Eseri Van Gogh Müzesi'nde Sergilendi

  Hollandalı Türk Sanatçının Deprem Konulu Eseri Van Gogh Müzesi'nde Sergilendi Amsterdam'da yaşayan 23 yaşındaki Hollandalı Türk sanatçı Ahmet Emin Batman'ın deprem konulu video enstalasyon eseri, ülkenin dünyaca ünlü Van Gogh Müzesi'nde sergilendi. Van Gogh Müzesi'nin genç sanatçıları desteklemek amacıyla düzenlediği 'Vincent Cuması' etkinliği kapsamında Batman'ın 'Memento Diem' adlı eseri ana ekranda yer aldı. Eser, yaşamı kutlama ve ölümü hatırlama arasında bir video enstalasyon çalışması olarak tanımlandı. Batman, eserinin insanlara yaşamla ölüm arasında nerede durduklarını sorgulatmayı amaçladığını belirtti. Serginin düzenlendiği etkinliğe katılan Türkiye'nin Amsterdam Başkonsolosu Mahmut Burak Ersoy, genç bir Türk sanatçının eserinin Van Gogh Müzesi'nde sergilenmesinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Etkinliğe katılan Amsterdam Üniversitesi İnsani Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Laura van Hasselt ise Batman'ın eserinde feci bir trajediyi yansıtırken insanlara umut veren unsurların bulunduğunu söyledi. Etkinlikte yaklaşık bin kişi, farklı alanlardaki sanat eserlerini bir arada izleme fırsatı buldu.

 • 11.06.2023 11 Haz 09:21 Erzurum Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, Leonardo da Vinci'nin Son Akşam Yemeği tablosunu Erzurum'a uyarladı

  Erzurum Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, Leonardo da Vinci'nin Son Akşam Yemeği tablosunu Erzurum'a uyarladı Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, Leonardo da Vinci'nin Hz. İsa'nın Kudüs'te Romalılar tarafından yakalanıp çarmıha gerilmeden önce 12 havarisiyle yediği akşam yemeğini konu edinen 'Son Akşam Yemeği' tablosunu Erzurum'a uyarladı. Resim öğretmeni Yakup Dursun ve öğrencileri, Mona Lisa, İnci Küpeli Kız, Frida Kahlo, süt döken kadın, ağlayan kadın, elmalı adam, Van Gogh gibi ünlü eserlerin figürlerini cağ kebabı, kadayıf dolması, lor dolması gibi Erzurum'un yöresel yemeklerinin yemelerini yağlıboya tabloya aktardı. Raci Alkır Güzel Sanatlar Lisesi resim bölümü öğrencileri 2022-2023 eğitim öğretim sezonunun yılsonu sergisini Çifte Minareli Medresede açtı.

 • 04.06.2023 04 Haz 13:35 Van Gogh Müzesi 50. Yılını Amsterdam'da Kutladı

  Van Gogh Müzesi 50. Yılını Amsterdam'da Kutladı Van Gogh Müzesi, 50. yıl dönümünü kutlamak ve Vincent van Gogh'un mirasını onurlandırmak amacıyla Amsterdam'da bir dizi etkinlik düzenledi. Kutlamalar arasında Ayçiçeği Sanat Festivali de yer aldı ve Hollanda Prensesi Beatrix de etkinliğe katıldı. Van Gogh, hayatı ve sanatsal yolculuğu ile dünyayı büyüleyen post-empresyonist bir ressamdı ve 1890 yılında hayatını kaybetti.

 • 03.06.2023 03 Haz 14:16 Van Gogh Müzesi'nin 50. Yılı Kutlandı

  Van Gogh Müzesi'nin 50. Yılı Kutlandı Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki Müze Meydanı'nda bulunan Van Gogh Müzesi'nin 50. yıl dönümünü anısına kutlama etkinlerinde performans sergileyen sanatçılar, 2 Haziran 2023. Von Gogh Müzesi, 50. yıl dönümünü kutlamak ve Hollanda'nın en ünlü ve üretken sanatçılarından olan Vincent van Gogh'un mirası anısına bir dizi kutlama etkinliği düzenledi. Van Gogh Müzesi, Vincent van Gogh'un yaşam ve sanat eserleri anısına 2 Haziran 1973'te açıldı.

 • 12.03.2023 12 Mar 11:05 Minikler, eserlerini depremzedeler için üretti

  Minikler, eserlerini depremzedeler için üretti Minikler, eserlerini depremzedeler için üretti Minikler yaptıkları eserleri satıp deprem bölgesine destek sağlayacak Balıkesir'in Bandırma ilçesinde 1.sınıf öğrencileri tuval çalışmalarını satarak deprem bölgesindeki öğrencilere gönderecekler.

 • 12.03.2023 12 Mar 11:05 Minikler, eserlerini depremzedeler için üretti

  Minikler, eserlerini depremzedeler için üretti Minikler, eserlerini depremzedeler için üretti Minikler yaptıkları eserleri satıp deprem bölgesine destek sağlayacak Balıkesir'in Bandırma ilçesinde 1.sınıf öğrencileri tuval çalışmalarını satarak deprem bölgesindeki öğrencilere gönderecekler.

 • 24.01.2023 24 Oca 09:40 İklim aktivistleri, sanat eserlerini hedef alıyor

  İklim aktivistleri, sanat eserlerini hedef alıyor İklim aktivistleri, eylemlerine devam ediyor.

 • 12.11.2022 12 Kas 11:01 Bir tabloya saldırmak insanlığı kurtarır mı?

  Bir tabloya saldırmak insanlığı kurtarır mı? Serkan Hızlı, Van Gogh resmine gerçekleştirilen son saldırının üzerine benzer eylemlerin dünü, bugününü ve etkilerini AA Analiz için kaleme aldı.

 • 04.11.2022 04 Kas 18:01 İklim aktivistleri, Roma'da sergilenen Van Gogh tablosunu hedef aldı

  İklim aktivistleri, Roma'da sergilenen Van Gogh tablosunu hedef aldı İtalya'da iklim aktivistlerinin, başkent Roma'da sergilenen Hollandalı ressam Vincent Van Gogh'un "Ekici (The Sower)" isimli tablosunu hedef aldığı bildirildi.

 • 24.10.2022 24 Eki 15:23 İklim aktivistlerinin son kurbanı Kral Charles! Yüzünü pastaya buladılar

  İklim aktivistlerinin son kurbanı Kral Charles! Yüzünü pastaya buladılar Son günlerde sanat eserlerine yaptıkları saldırılarla gündeme gelen iklim aktivistlerinin bu seferki hedefi Kral Charles oldu. Kameraya yansıyan görüntülerde aktivistlerin Kral Charles'ın balmumu heykelinin suratına pasta attığı anlar yer aldı.

 • 14.10.2022 14 Eki 16:49 Van gündem haberi... İngiltere'de iklim aktivistleri Van Gogh'un ünlü tablosuna domates çorbası fırlattı

  Van gündem haberi... İngiltere'de iklim aktivistleri Van Gogh'un ünlü tablosuna domates çorbası fırlattı Van haberine göre İngiltere'de "Just Stop Oil (Sadece Petrolü Durdurun)" adlı çevreci grubun iki üyesi, başkent Londra'daki National Gallery'de sergilenen Vincent Van Gogh'un "Ayçiçekleri" tablosuna iklim değişikliğine dikkati çekmek amacıyla domates çorbası attı.

 • 14.10.2022 14 Eki 13:04 İtalya'da "Van Gogh, Kroller-Muller Müzesi'nden Başyapıtlar" Sergisi Açıldı

  İtalya'da 'Van Gogh, Kroller-Muller Müzesi'nden Başyapıtlar' Sergisi Açıldı ROMA, 14 Ekim (Xinhua) -- İtalya'nın başkenti Roma'da "Van Gogh, Kroller-Muller Müzesi'nden başyapıtlar" sergisi sırasında bir sanat enstalasyonunu izleyen ziyaretçiler, 12 Ekim 2022. Sergi, 26 Mart 2023 tarihine kadar açık kalacak.

 • 26.08.2022 26 Ağu 11:12 Çöpe atılan camları, eşinin toz bezlerini sanata dönüştürüyor

  Çöpe atılan camları, eşinin toz bezlerini sanata dönüştürüyor Geleneksel el sanatlarında 6 bine yakın eser veren Mete Üge, çöpe atılan eşyaları sanat eserine dönüştürüyor.

 • 25.07.2022 25 Tem 12:54 RİO DE JANERİO - Brezilya'da "Dijital Van Gogh Sergisi"

  RİO DE JANERİO - Brezilya'da 'Dijital Van Gogh Sergisi' Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde "Dijital Van Gogh Sergisi" ziyaretçilerine kapılarını açtı.

 • 14.07.2022 14 Tem 07:18 Van Gogh resminin içindeki gizli otoportre, X-ray taramasında ortaya çıktı

  Van Gogh resminin içindeki gizli otoportre, X-ray taramasında ortaya çıktı Hollandalı ünlü ressam Vincent Van Gogh'a ait daha önceden bilinmeyen bir otoportre, sanatçının başka bir resminin arkasında şans eseri bulundu.

 • 01.07.2022 01 Tem 12:33 İklim aktivistleri ellerini 1889 tarihli Van Gogh tablosuna yapıştırdı

  İklim aktivistleri ellerini 1889 tarihli Van Gogh tablosuna yapıştırdı İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Courtauld Gallery'deki Van Gogh sergisine gelen iki iklim aktivisti, ellerine sürdükleri yapıştırıcı ile Van Gogh'un 1889 tarihli "Peach Trees In Blossom" (Çiçek Açmış Şeftali Ağaçları) tablosunun çerçevesine yapıştırdı.

 • 25.06.2022 25 Haz 17:12 Pervari Yaylalarında Çobanlık Yapan Ressam: "İleride İstediğim Tek Şey, Dünyaca Ünlü Tablo Yapmak"

  Pervari Yaylalarında Çobanlık Yapan Ressam: 'İleride İstediğim Tek Şey, Dünyaca Ünlü Tablo Yapmak' Yazları Siirt’in Pervari ilçesi Çemikari Yaylası'nda çobanlık yaparak ailesine yardım eden Şırnak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencisi Hüseyin Abay, hedefinin ileride dünyaca ünlü tablo yapmak olduğunu, Picasso ve Van Gogh'u ilham aldığını söyledi. Abay, “Üç ay süre boyunca burada kazandığımız parayla kışın okula gidiyoruz. İmgesel çalışıyorum, figür çiziyorum. Ağaç olur, taş olur, dağ olur gördüğümü çiziyorum" dedi.

 • 26.05.2022 26 May 12:18 Van Gogh'un Zeytin Ağaçları yapıtı yeniden yorumlandı

  Van Gogh'un Zeytin Ağaçları yapıtı yeniden yorumlandı Küçükçekmece Belediyesi, 3.Uluslararası Masal Festivali kapsamında "Vincent Van Gogh ile Birlikte Zeytin Ağaçları Gölgesinde" belgesel anlatımlı resim sergisini sanatseverlerle buluşturdu.

 • 29.12.2021 29 Ara 14:11 Zonguldaklı kaporta ustasından garip iddia: Gerçek Van Gogh tabloları benim elimde, Paris'tekiler sahte!

  Zonguldaklı kaporta ustasından garip iddia: Gerçek Van Gogh tabloları benim elimde, Paris'tekiler sahte! Hollandalı ünlü ressam Vincent Van Gogh'un bilinmeyen bir resmi Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde bir oto kaportacıdan çıktı. Eserin Paris'teki tarihi Lille Müzesinde tıpa tıp bir benzerinin olduğunu ve kendisinin elindeki tablonun asıl gerçek olduğunu iddia eden Yavuz Öztürk, ''Dünyada ve Türkiye'de ilk defa bu tablolar benim elime geçti. Ben bunların gerçek değerlerini öğrenmek istiyorum'' iddiasında bulundu.

 • 29.12.2021 29 Ara 12:37 Eskici pazarından aldığı tablodaki saç telinin Van Gogh'a ait olduğunu iddia etti

  Eskici pazarından aldığı tablodaki saç telinin Van Gogh'a ait olduğunu iddia etti Eskici pazarından aldığı tablodaki saç telinin Van Gogh'a ait olduğunu iddia etti Kaporta ustası Van Gogh'a ait olduğu düşünülen tabloların gerçek değerini öğrenmek istiyor Hollandalı ünlü ressam Vincent Van Gogh'un bilinmeyen bir resmi Alaplı İlçesinde bir Oto Kaporta ustalığı dükkanından çıktı.

 • 29.12.2021 29 Ara 11:18 Zonguldaklı kaporta ustasından bomba iddia: Gerçek Van Gogh tabloları benim elimde

  Zonguldaklı kaporta ustasından bomba iddia: Gerçek Van Gogh tabloları benim elimde Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde bir Fransız arkadaşından koleksiyon olarak tablo alan kaporta ustası Yavuz Öztürk, elinde bulunan tabloların Hollandalı ressam Vincent Van Gogh'a ait olduğunu savundu. Tablodaki saç telinin de ünlü ressama ait olduğunu öne süren Öztürk, tabloların gerçek değerlerini öğrenmek istiyor.

 • 06.12.2021 06 Ara 15:18 Bandırma'da lise öğrencilerinin resimleri sergileniyor

  Bandırma'da lise öğrencilerinin resimleri sergileniyor Balıkesir'in Bandırma ilçesinde özel bir lisenin öğrencileri tarafından yapılan resimlerden oluşan sergi izlenime sunuldu.

 • 16.09.2021 16 Eyl 22:48 Ressam Vincent Van Gogh'un yeni keşfedilen çizimi ilk kez Amsterdam'da sergilendi

  Ressam Vincent Van Gogh'un yeni keşfedilen çizimi ilk kez Amsterdam'da sergilendi Dünyaca ünlü Hollandalı ressam Vincent Van Gogh'a ait kara kalem çalışması, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da ilk kez sergilendi.

 • 20.08.2021 20 Ağu 11:38 Camorra mafyasının üst düzey ismi Dubai'de yakalandı

  Camorra mafyasının üst düzey ismi Dubai'de yakalandı Camorra mafyasının üst düzey isimlerinden olduğu gerekçesiyle İtalya'nın "en tehlikeli 6 kaçak" listesinde yer alan Raffaele Imperiale, Dubai'de yakalandı.

 • 30.06.2021 30 Haz 09:51 10 yaşındaki Dila'dan resim sergisi

  10 yaşındaki Dila'dan resim sergisi SİNOP (İHA) – Sinop'ta 7 yaşından beri resim çizen Dila Minel Şahin, 10 yaşında ilk sergisini açtı.

 • 25.06.2021 25 Haz 11:47 Dijital olmayan sanat üretim teknikleri yok mu olacak?

  Dijital olmayan sanat üretim teknikleri yok mu olacak? Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hatice Öz Pektaş, dijital teknolojiler aracılığı ile üretilen bir sanat olan dijital sanat hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 • 24.06.2021 24 Haz 17:15 Osman Hamdi, Van Gogh ve Göbeklitepe, aynı sergide buluştu

  Osman Hamdi, Van Gogh ve Göbeklitepe, aynı sergide buluştu Ataşehir Metropol İstanbul'da açılan sergide, "Yapay Zeka Van Gogh Veri Boyama Deneyimi", "Şiirsel Yapay Zeka", "Göbeklitepe Mimari Veri" ve "Osman Hamdi Bey Eserleri"nden oluşan dört farklı eser sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 • 24.06.2021 24 Haz 11:08 YAPAY ZEKA ALGORİTMALARI SAYESİNDE VAN GOGH TABLOLARININ İÇİNDE GEZİLDİ

  YAPAY ZEKA ALGORİTMALARI SAYESİNDE VAN GOGH TABLOLARININ İÇİNDE GEZİLDİ ? Ouchhh Studio'nun yapay zeka ve sanatı birleştiren eserlerini sanatseverlerle buluşturduğu, Paribu ana sponsorluğundaki 'Parallel Universe' adlı serginin özel gösterimi gerçekleşti.

 • 24.06.2021 24 Haz 11:04 Osman Hamdi, Van Gogh ve Göbeklitepe, aynı sergide buluştu

  Osman Hamdi, Van Gogh ve Göbeklitepe, aynı sergide buluştu Parallel Universe Exhibition by Ouchhh'un yapay zeka ve sanatı birleştiren eserleri, sanatseverlerle buluştu.

 • 06.04.2021 06 Nis 15:45 Son dakika haberleri... Van Gogh'a ait "İlkbahar Bahçesi" tablosunu çaldığı iddia edilen şüpheliye gözaltı

  Son dakika haberleri... Van Gogh'a ait 'İlkbahar Bahçesi' tablosunu çaldığı iddia edilen şüpheliye gözaltı Bir son dakika haberine göre ? Hollanda'nın Baarn kentinde Ünlü ressam Vincent Van Gogh ve Frans Hals'ın tablolarını çaldığı şüphesiyle 58 yaşındaki bir kişinin gözaltına alındığı açıklandı.

 • 25.03.2021 25 Mar 23:43 "Montmartre'deki Sokak Manzarası" adlı eseri 13 milyon 91 bin euroya alıcı buldu

  'Montmartre'deki Sokak Manzarası' adlı eseri 13 milyon 91 bin euroya alıcı buldu Uluslararası müzayede evi Sotheby's, Vincent van Gogh'un "Montmartre'deki Sokak Manzarası" adlı eserinin 13 milyon 91 bin euroya alıcı bulduğunu duyurdu.

 • 25.02.2021 25 Şub 07:43 Van Gogh'un özel koleksiyondaki Montmartre resmi ilk defa görüntülendi

  Van Gogh'un özel koleksiyondaki Montmartre resmi ilk defa görüntülendi Van Gogh’un Paris’te yaptığı bir resim, 100 yıl boyunca kapalı kapılar ardında kaldıktan sonra ilk defa görüntülendi.

 • 03.09.2020 03 Eyl 12:59 Van Gogh'un 'Kadın Başı' tablosu 1,6 milyon Euro'ya satıldı

  Van Gogh'un 'Kadın Başı' tablosu 1,6 milyon Euro'ya satıldı Hollanda'nın Den Bosch kentinde bulunan Kuzey Brabant (Noordbrabants) Müzesi, ünlü ressam Vincent van Gogh'un "Kadın Başı" adlı tablosunu, Londra'daki Christie's Müzayede Evi'nden 1,6 milyon euroya satın aldı.

 • 03.09.2020 03 Eyl 05:03 Van Gogh'un 'Kadın Başı' adlı tablosu yeniden doğduğu topraklarda sergilenecek

  Van Gogh'un 'Kadın Başı' adlı tablosu yeniden doğduğu topraklarda sergilenecek Hollanda'nın Den Bosch kentinde bulunan Kuzey Brabant (Noordbrabants) Müzesi, ünlü ressam Vincent van Gogh'un "Kadın Başı" adlı tablosunu, Londra'daki Christie's Müzayede Evi'nden 1,6 milyon euroya satın aldı.

 • 17.08.2020 17 Ağu 14:45 Panda Yavrusuna Van Gogh'tan Gelen İsim

  Panda Yavrusuna Van Gogh'tan Gelen İsim Hollanda'daki bir hayvanat bahçesinde dünyaya gelen panda yavrusuna "Fan Xing" adı verildi.

 • 30.03.2020 30 Mar 19:45 Hollanda: Koronavirüs sebebiyle kapanan müzeden gece yarısı baskınıyla Van Gogh tablosunu çaldı

  Hollanda: Koronavirüs sebebiyle kapanan müzeden gece yarısı baskınıyla Van Gogh tablosunu çaldı Hollanda: Koronavirüs sebebiyle kapanan müzeden gece yarısı baskınıyla Van Gogh tablosunu çaldı

 • 30.03.2020 30 Mar 18:31 Hollanda'daki Singer Müzesi'nden Van Gogh tablosu çalındı

  Hollanda'daki Singer Müzesi'nden Van Gogh tablosu çalındı Laren kentindeki Singer Müzesi'nde sergilenen, ünlü ressam Vincent van Gogh'a ait "Spring Garden" (Bahar Bahçesi) adlı tablo çalındı.

 • 30.03.2020 30 Mar 18:10 Hollanda'da Van Gogh'a ait "İlkbahar Bahçesi" tablosu çalındı

  Hollanda'da Van Gogh'a ait 'İlkbahar Bahçesi' tablosu çalındı Hollanda'da Amsterdam kentinin doğusunda yer alan Singer Laren Müzesi, ünlü ressam Vincent van Gogh'a ait "İlkbahar Bahçesi" tablosunun çalındığını açıkladı.

 • 23.03.2020 23 Mar 13:21 Evden çıkmadan gezebileceğiniz 17 sanal müze

  Evden çıkmadan gezebileceğiniz 17 sanal müze Türkiye'nin seyahat sitesi Enuygun.com içinde bulunduğumuz günlerde size farklı bir deneyim yaşatmak için evden çıkmadan gezebileceğiniz 17 sanal müzeyi derledi.

Advertisement