Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik'ten, İl Müdür Yardımcısı Sönmez'e hayırlı olsun ziyareti - Son Dakika
Yaşam

Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik'ten, İl Müdür Yardımcısı Sönmez'e hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik\'ten, İl Müdür Yardımcısı Sönmez\'e hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay Der) Başkanı Recep Çirik, Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan İlhan Sönmez'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

04.11.2020 09:20  Güncelleme: 09:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ağrı Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay Der) Başkanı Recep Çirik, Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan İlhan Sönmez'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ağrı Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay Der) Başkanı Recep Çirik, dernek yönetim kurulu üyeleri Rasim Arslan, İkram Taştan, İlyas Kızıl, Seyfi Aktaş ve Sedat Kızıl ile birlikte geçtiğimiz günlerde Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcılığına atanan İlhan Sönmez'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Sönmez, ziyaretten dolayı Yurt Ay Der Başkanı Çirik ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Misafir perverliğinden dolayı Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Sönmez'e teşekkür eden Yurt Ay Der Başkanı Çirik, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Ziyarette, kurum ve dernek işbirliğiyle yapılabilecek ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. - AĞRI

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik'ten, İl Müdür Yardımcısı Sönmez'e hayırlı olsun ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Gaziosmanpaşa'da toprak kayması: 24 bina tahliye edildi
  23:58 Gaziosmanpaşa'da toprak kayması: 24 bina tahliye edildi

  Gaziosmanpaşa'da meydana gelen toprak kaymasında tahliye edilen bina sayısı 24'e yükseldi. İstanbul Valiliği, 'Tahliye edilen evlerde yaşayan 96 vatandaşımızdan 78'i otellere yerleştirilirken, 18 vatandaşımız ise istekleri doğrultusunda akrabalarının evlerine yerleşmiştir' açıklamasını yaptı.

 • İstanbul'da toprak kayması: 24 bina tahliye edildi, 78 kişi otellere yerleştirildi
  22:49 İstanbul'da toprak kayması: 24 bina tahliye edildi, 78 kişi otellere yerleştirildi

  İstanbul Valiliği, Gaziosmanpaşa'da meydana gelen toprak kayması nedeniyle 24 binanın tahliye edildiğini, 78 kişinin otellere yerleştirildiğini bildirdi. Yıldıztabya Mahallesi'nde yaşanan olayda, toprak kayması sonucu 14 gecekondu etkilendi ve 3 gecekondu kullanılamaz hale geldi. Bölgede yaşayan 70 kişi tedbir amaçlı tahliye edildi. Tahliye edilen binalarda hasar tespit çalışmaları yapılacak.

 • Önce kardeşleri sonra kendisi... Edirne'nin en meşhur ciğercisi hayatını kaybetti
  22:09 Önce kardeşleri sonra kendisi... Edirne'nin en meşhur ciğercisi hayatını kaybetti

  Edirne'de 2 ay önce toprağa verdiği ağabeyinin acısını sindiremeden geçen hafta Perşembe günü yine bir ağabeyini daha toprağa veren Edirne'nin meşhur ciğercisi Bahri Dinar, uyurken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Edirne'nin tanıtıma büyük katkı sağlayan kentin sevilen yüzü, Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı 63 yaşındaki Bahri Dinar, hayatını kaybetti.

 • Malazgirt'te doğal otlar tezgahlarda satışa sunuluyor
  21:44 Malazgirt'te doğal otlar tezgahlarda satışa sunuluyor

  Muş'un Malazgirt ilçesinde baharın gelişiyle dağlarda yeşeren uçkun, mantar, kenger ve sirmo gibi doğal otlar toplanarak tezgahlarda satılıyor. Vatandaşlar, bu işi yaparak aile bütçelerine katkı sağlıyor. Karların erimesiyle dağlarda çıkan şifalı bitkilerin destesi 50, mantarın kilosu ise 350 liradan satılıyor.


Advertisement