Palandöken Belediyesi'nden Bir Park Daha - Son Dakika
Yaşam

Palandöken Belediyesi'nden Bir Park Daha

Palandöken Belediyesi\'nden Bir Park Daha

Daha yaşanılabilir ve yeşil bir Palandöken için Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ın talimatıyla dört bir yanı park ve bahçelerle donatılan Palandöken yeni bir parka daha kavuştu.

23.10.2018 10:24

Daha yaşanılabilir ve yeşil bir Palandöken için Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'ın talimatıyla dört bir yanı park ve bahçelerle donatılan Palandöken yeni bir parka daha kavuştu.

Palandöken Belediyesi tarafından yaptırılan Özel Harekat Polisi Şehit Murat Ellik parkı hizmete açıldı. 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde Özel Harekat Daire Başkanlığı'nda darbeciler tarafından şehit edilen Özel Harekat Polisi Murat Ellik (25) adının ölümsüzleştirdiklerini söyleyen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar," 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde Özel Harekat Daire Başkanlığı'nda hain darbeciler tarafından şehit edilen kahraman Polisimiz Murat Ellik kardeşimize ve silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve milletimize bir kere daha başsağlığı diliyorum. Yüce Rabbim vatanımıza, birliğimize, dirliğimize göz dikenlere fırsat vermesin" dedi.

Ülkemizin aydınlık geleceği olan çocuklarımıza verilen önemden bahseden Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, yerel yönetimlerin en fazla üzerinde duracağı hizmetlerin başında parklar, yeşil alanlar, çevre düzenleme, piknik ve mesire alanları geldiğini ifade ederek; "Halkın dinleneceği, çocukların oynayacağı alanların arttırılması için imkanlar dahilinde çaba harcıyoruz. Parkların arttırılmasına yönelik yeni projeler geliştirmeyi planlıyoruz. Halkın ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet üretmek bizim görevimiz. Güzel hizmetin farklılığını birlikte göreceğiz. Parkımızda oynayan ve hayallere dalan çocukları görmek bize mutluluk veriyor" şeklinde konuştu. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Palandöken Belediyesi'nden Bir Park Daha - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement