Sapanca'da "Hoş Geldin Bebek" Ziyaretleri Devam Ediyor - Son Dakika
Yaşam

Sapanca'da "Hoş Geldin Bebek" Ziyaretleri Devam Ediyor

Sapanca\'da "Hoş Geldin Bebek" Ziyaretleri Devam Ediyor

Sapanca Belediyesi tarafından başlatılan "Hoş Geldin Bebek" projesi ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.

09.05.2019 10:16

Sapanca Belediyesi tarafından başlatılan "Hoş Geldin Bebek" projesi ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen'in projeleri arasında olan "Hoş Geldin Bebek" program dahilinde mahalle mahalle ziyaretlerle devam ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışı gereği, Sapanca sınırları içerisinde yeni doğan bebekler ve aileleri tespit edilip, proje kapsamında belediye personelleri ile yeni doğan bebeklerin aileleri ziyaret ederek ailelerin mutluluklarına ortak olunuyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, "Anne ve babaların mutluluğuna ortak olmayı amaçladığımız projemizde yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duyacağı ürünlerin yer aldığı bebek setimizi hediye ederek anne ve babaların sevinçlerine ortak oluyoruz. Hastalıkta, sağlıkta ve doğumda hayatın her alanında halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda yeni doğan bebeklerimize sağlıklı uzun ömür diliyor, kıymetli anne ve babalarına aileleri ile birlikte güzel bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum" dedi.

Ziyaret edilen aileler Sapanca Belediyesi'nin "Hoş Geldin Bebek" projesini çok başarılı bulduklarını ve böyle bir sosyal proje ile gönüllere girdiklerini belirterek, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen'e göreve geldiği ilk günlerde hayata geçirdikleri bu proje için teşekkürlerini iletti. - SAKARYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Sapanca'da 'Hoş Geldin Bebek' Ziyaretleri Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement