47 ülkeye ihraç yapan firmaya 'Yılın En İyi Medikal Firması' ödülü - Son Dakika

47 ülkeye ihraç yapan firmaya 'Yılın En İyi Medikal Firması' ödülü

20.12.2021 12:31
47 ülkeye ihraç yapan firmaya 'Yılın En İyi Medikal Firması' ödülü

5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri sahiplerini buldu.

5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri sahiplerini buldu. Pandemi döneminde ürettiği koruyucu ürünleri dünyaya ihraç eden firmalar arasında yer alan Mirbey Group, 'Yılın En İyi Medikal Firması' ödülüne layık görüldü.

'5. Uluslararası Altın Kalite Ödül Töreni', 'Kadına Şiddete Hayır' sloganıyla Crazy Production Organizasyon şirketi tarafından İstanbul'da düzenlendi. Sunuculuğunu Şenol İpek ve Tuğba Özay'ın yaptığı ödül töreninde 'Yılın En İyi Medikal Firması' ödülü, Mirbey Group Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Parlakyiğit'e teslim edildi. Parlakyiğit, ödülünü Şenol İpek'in elinden aldı.

47 ülkeye ihracat yapan, binlerce kişiye de istihdam sağlayan Mirbey Group International şirketi, pandemi döneminde ürettiği maske, tulum, cerrahi önlük gibi koruyucu ürünleri dünyaya ihraç eden firmalar arasında yer almıştı. Şirketin 15 farklı gruptan oluştuğunu belirten Mirza Parlakyiğit, "Bundan sonraki sürecin daha sancılı geçmemesi ve zarar vermemesi için lütfen maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim" dedi. Gecede Atiye Deniz, Berdan Mardini, Murat Yıldırım, Ayçam, Ebru Keskin, Taladro, Hülya Polat, Görkem Sevindik, Mert Öcal, Aslıhan Karalar, Mazhar Alanson gibi ünlü isimler katıldı ve ödüllerini aldı. - SAKARYA

YORUMLAR
500
23'üncü Dünya Hidrojen Enerjisi Konferansı İstanbul'da yapılacak 23'üncü Dünya Hidrojen Enerjisi Konferansı İstanbul'da yapılacak
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 47 ülkeye ihraç yapan firmaya 'Yılın En İyi Medikal Firması' ödülü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement