8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

09.03.2012 14:29
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Düzce Valisi Vasip Şahin, kadınların sosyal yaşamda hak ettikleri yere gelmesi için önemli adımlar atıldığını belirtti.

Düzce Valisi Vasip Şahin, kadınların sosyal yaşamda hak ettikleri yere gelmesi için önemli adımlar atıldığını belirtti.

Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, yenilenen ve geliştirilen yasal düzenlemeler uygulamaya konuldukça kadınların sıkıntılarının daha da azalacağını kaydetti.

Aile kurumunun temel taşı, değerlerinin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınların, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına imkan sağlayacak şartları hazırlamanın ve her türlü ayrımcılığa karşı mücadele etmenin herkesin sorumluluğu olduğunu vurgulayan Şahin, mesajına şöyle devam etti:

"Ülkemizde kadınlarımızın sosyal yaşamda hak ettikleri yere gelmesi için önemli adımlar atılmaktadır. Kadınlarımızın her şeyden önce bir ana olarak, geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı ahlak, edep ve terbiye dahilinde yetiştirerek topluma faydalı birer fert olmaları yolunda gösterdikleri gayret ve fedakarlık her şeyin üstünde ve takdire şayandır. Bu duygularla tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini dilerim."

- DÜZCE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bakan Kurum, depremin yaşandığı Düzce'de incelemelerde bulundu Bakan Kurum, depremin yaşandığı Düzce'de incelemelerde bulundu Cumayeri'nde depremde ağır hasar gören yapıların yıkımına başlandı Cumayeri'nde depremde ağır hasar gören yapıların yıkımına başlandı Düzce'de uyuşturucu operasyonunda 3 tutuklama Düzce'de uyuşturucu operasyonunda 3 tutuklama

Son Dakika Yerel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement