Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Adana Polisi Engelli Çocuklarla Oyun Oynayarak Dünya Engelliler Günü'nü Kutladı - Son Dakika

Adana Polisi Engelli Çocuklarla Oyun Oynayarak Dünya Engelliler Günü'nü Kutladı

Adana polisi, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli çocuklarla bir araya gelip oyun oynayıp onları eğlendirdi. İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, engellilerin yaşadıkları sorunlara dikkat çekmek ve taleplerine ilişkin toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla etkinlik düzenledi. Aileler, polisin çocuklarla yakından ilgilenmesinden çok memnun kaldıklarını belirtti.

Adana Polisi Engelli Çocuklarla Oyun Oynayarak Dünya Engelliler Günü\'nü Kutladı
11.05.2023 - 14:01,

Adana polisi 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Günü" nedeniyle engelli çocuklarla bir araya gelip oyun oynayıp onları eğlendirdi.

Engellilerin yaşadıkları sorunlara dikkati çekmek ve taleplerine ilişkin toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla her yıl 10-16 Mayıs "Dünya Engelliler Haftası" olarak kutlanıyor. Bu çerçevede İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri de engellileri unutmadı. Özellikle engelli çocuklarla yakından ilgilenen polisler, onlarla birlikte etkinlik düzenledi. Etkinlikte "Koca Kafa Polis" çocukları eğlendirdi. Polisler aynı zamanda sahneye çıkıp çocuklarla birlikte oyun oynadı.

Aileler polisin çocuklarla yakından ilgilenmesinden çok memnun kaldıklarını, bir gün ya da bir hafta değil her gün hatırlanmak istediklerini söyledi. - ADANA

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yerel Adana Polisi Engelli Çocuklarla Oyun Oynayarak Dünya Engelliler Günü'nü Kutladı - Son Dakika


Advertisement