AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Eser'den Ziyaret - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Eser'den Ziyaret

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Eser'den Ziyaret

17.04.2014 19:21

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, merkez ilçeye bağlı Gebeceler ve Çayırbağ belediye başkanlarını ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, merkez ilçeye bağlı Gebeceler ve Çayırbağ belediye başkanlarını ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Çayırbağ beldesini ziyaret eden Eser, burada yaptığı konuşmada Çayırbağ halkına teşekkür ettiklerini belirterek, belde halkının başkan Yakup Çam'ı yeniden seçerek hizmetlerin devamı yönünde tercihini ortaya koyduğunu kaydetti.

Eser, 30 Martta il belediyesi başta olmak üzere toplam 10 belediye başkanlığı konusunda Afyonkarahisarlıların AK Parti'den yana oy kullandıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

"Bu sonucu halkın çoğunluğunun hizmetlerin devamından yana tavır aldığı biçiminde yorumlamak mümkün. Esas atlanan husus Çayırbağ'daki halkımızın sadece Yakup Çam'a oy vermediğidir. AK Parti teşkilatları bir bütündür. Burada AK Parti'ye oy veren Çayırbağ halkı hem milletvekillerimize hem Orman ve Su İşleri Bakanımıza hem de Sayın Başbakanımıza oy vermiş demektir. Sonuçta kazanan inşallah Afyonkarahisar olacaktır."

Eser ve beraberindeki heyet daha sonra Gebeceler Belediye Başkanı Hüseyin Toğulluk'u ve Susuz Belediye Başkanı Cengiz Yıldız'ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde Eser tarafından belediye başkanlarına AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafları hediye edildi. Ziyaretlerde Eser'e AK Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Mehmet Kırker, Ali Karkı ile Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ali İhsan Çelik ve Nuri Ersoylu da eşlik etti. - Afyon

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Eser'den Ziyaret - Son Dakika


Advertisement