Alanyaspor Yöneticileri Vali Altıparmak'ı Ziyaret Etti - Son Dakika
Yerel

Alanyaspor Yöneticileri Vali Altıparmak'ı Ziyaret Etti

Alanyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Mevlüthan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Vali Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti.

11.01.2012 18:20

Alanya spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Mevlüthan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Vali Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti.

Vali Altıparmak, ziyarette yaptığı konuşmada, Alanya'nın bir marka olduğunu ve Alanyaspor'un da bu markanın değerine değer kattığına işaret etti.

Alanyaspor Kulübü'nün turizm kenti olarak sadece futbol alanında değil, basketbol, tenis, plaj voleybolu gibi spor dallarında da faaliyet göstermesi ve tanınması gerektiğini ifade eden Altıparmak, "Alanya'da misafir edilen en azından yerli kulüplerin Antalyaspor ile maç yapabilmesi lazım. Bunun için de kulüp yönetimi ile beraber oradaki esnafına, tüccarına, otelcisine herkese iş düşüyor" dedi.

Büyük bütçeler oluşturmadan takımı istikrar içinde sürekli bir yerde tutabilmek gerektiğinin altını çizen Altıparmak, "Alanyaspor-un istikrarı, sürdürülebilirliği olan, her sene alabileceği makul bir desteği, bir transfer ve mali politikası olması lazım" diye konuştu.

Ziyarette, Başkan Hasan Çavuşoğlu, kulüpleri hakkında bilgi verirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Alanyaspor'un oynadığı 14 karşılaşmada 20 puan aldığını kaydetti.

Kurulan Alanyaspor Akademisi ile altyapıya ağırlık verdiklerini, kendi futbolcularını yetiştirmek istediklerini ifade eden başkan Çavuşoğlu, Antalyaspor ile zaman zaman işbirliği içinde olduklarını, bölge takımları ile de iyi ilişkiler içinde bulunduklarını anlattı.

Vali Altıparmak, kulübün tesislerine yapacakları ilave binalar için destek talebinde bulunan Alanyaspor yöneticilerine taleplerinin değerlendirileceğini ifade etti.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Alanyaspor Yöneticileri Vali Altıparmak'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement