Araç tamamen yandı, içindeki Yasin-i Şerif yanmadı - Son Dakika

Araç tamamen yandı, içindeki Yasin-i Şerif yanmadı

30.06.2022 17:04
Araç tamamen yandı, içindeki Yasin-i Şerif yanmadı

Bursa'nın Mudanya ilçesinde kimyasal malzemelerin olduğu bir depoda çıkan yangında tamamı küle dönen araç içindeki Yasin-i Şerif hiç hasar görmedi.

Bursa'nın Mudanya ilçesinde kimyasal malzemelerin olduğu bir depoda çıkan yangında tamamı küle dönen araç içindeki Yasin-i Şerif hiç hasar görmedi.

Işıklı köy yolu üzerindeki yangın, İsmail Bayram'ın evine de sirayet etti. Evin duvarının bir kısmı zarar gördü. Aynı duvarın diğer tarafında bir hasar oluşmadı. Diğer yandan bahçede bulunun 2 adet arazi aracı (ATV) bir motosiklet ve bir otomobil tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi. Mal zararının yanında can kaybı yaşanmaması herkes için teselli oldu.

Bu arada dikkati çeken önemli bir olay yaşandı.

Bahçede bulunan arazi araçları ve otomobil tamamen yanmasına rağmen, yanan aracın güneşliğinde bulunan Yasin'i Şerif' in arka dış kabı dışında hiç zarar görmeden yangından bir bütün olarak çıkması görenleri hayrete düşürdü. Görenler, "Allah kelamı yangından etkilenmedi. Bu da büyük bir mesaj taşıyor" dediler. - BURSA

YORUMLAR
500
Bursa polisi motosiklet hırsızlarına göz açtırmıyor Bursa polisi motosiklet hırsızlarına göz açtırmıyor Trafik kazasına sebep olan sürücü, alkol testi yaptırmayı reddetti: Boynumu kes üflemem, 100 bin lira ceza yaz altını imzalarım Trafik kazasına sebep olan sürücü, alkol testi yaptırmayı reddetti: Boynumu kes üflemem, 100 bin lira ceza yaz altını imzalarım Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Bursa'da temaslarda bulundu Açıklaması Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Bursa'da temaslarda bulundu Açıklaması
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Araç tamamen yandı, içindeki Yasin-i Şerif yanmadı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement