Atso'dan Öğrencilere 2 Bin 500 Adet Kitap - Son Dakika
Yerel

Atso'dan Öğrencilere 2 Bin 500 Adet Kitap

Atso\'dan Öğrencilere 2 Bin 500 Adet Kitap

Gazeteci-yazar Necati Atar'ın Başlattığı 'Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci Kalmasın' Adlı Kampanya Dahilinde, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Başkanı Zafer Ersoy, 2 Bin 500 Kitap Hediye Etti.

05.03.2008 18:05

Gazeteci-Yazar Necati Atar'ın başlattığı 'Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci Kalmasın' adlı kampanya dahilinde, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Zafer Ersoy, 2 bin 500 kitap hediye etti.

Kampanya çerçevesinde 12 okula kitap dağıtımı yapan Gazeteci-Yazar Necati Atar'a son destek ATSO Başkanı Zafer Ersoy'dan geldi. Çocuk romanları yazarı Kemalettin Tuğcu'nun klasiklerinden oluşan 2 bin 500 adet kitap Zafer Ersoy tarafından Necati Atar'a teslim edildi.

Zafer Ersoy, geleceğin güneşi olan çocukların eğitimleri için toplumun her ferdinin bu kampanyaya destek olması gerektiğinin altını çizerek, "Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için herkese görevler düşüyor. Eğitim konusunda sadece kitap okumak değil, onların eğitim koşullarının daha da iyileştirilmesi gerekiyor. Kampanyanın dahada büyütülerek, başka alanlara da kaydırılması gerekiyor" dedi.

Necati Atar ise, Kemalettin Tuğcu'nun çocuklara yönelik 120 eserinin olduğunu ve değerli bir yazar olduğunu dile getirerek, Zafer Ersoy'un yaptığı destekten dolayı öğrencilerin yarınlara daha da güvenle bakacaklarını ve teslim alınan kitapların iki okulun kütüphanesine verileceğini kaydetti.

(AA-OÇ-Y) 05.03.2008 17:53 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Atso'dan Öğrencilere 2 Bin 500 Adet Kitap - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement