Aydın Başak Koleji Madalyaları Topladı - Son Dakika
Yerel

Aydın Başak Koleji Madalyaları Topladı

Aydın Başak Koleji Madalyaları Topladı

Aydın Özel Başak Koleji İl müsabakalarından 81 madalya ve 4 kupa ile dönerek büyük bir başarı elde etti.

27.02.2017 13:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Aydın Özel Başak Koleji İl müsabakalarından 81 madalya ve 4 kupa ile dönerek büyük bir başarı elde etti.

Aydın Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen ve 20-24 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Okullar Arası Yüzme İl Müsabakalarına 24 sporcu 4 takım halinde katılan okulumuz toplamda 81 madalya ve 4 kupa kazanmıştır.

50 M SIRTÜSTÜ Minikler (İkokul 9-10 yaş)

İl Birincisi; Dağhan KOŞAR

İl Üçüncüsü; Emre TOKATLIOĞLU

İl İkincisi; Defne İSEN

50 M SIRTÜSTÜ Küçükler (Ortaokul 9-12 yaş)

İl Birincisi; Defne Selen DÜNDAR

100 M SIRTÜSTÜ Minikler

İl İkincisi; Ekin Deniz DEMİR

İl Üçüncüsü; Emre TOKATLIOĞLU

İl Birincisi; Defne İSEN

İl Dördüncüsü; Zeynep Nur ÇELİK

100 M SIRTÜSTÜ Küçükler

İl Üçüncüsü; Defne Selen DÜNDAR

İl Dördüncüsü; Kayra POLAT

50 M KELEBEK Minikler

İl İkincisi; Dağhan KOŞAR

İl Üçünücüsü; Sude Hira DÜRÜ

50 M KELEBEK Küçükler

İl Üçüncüsü; Duru DEMİRKOL

100 M KELEBEK Küçükler

İl Üçüncüsü; Delfin Su KOŞAR

50 M KURBAĞALAMA Minikler

İl İkincisi; Dağhan KOŞAR

İl İkincisi; Defne Nisa METİN

İl Üçüncüsü; Defne İSEN

50 M KURBAĞALAMA Küçükler

İl İkincisi; Yağız YILDIRIM

İl Üçüncüsü; Delfin Su KOŞAR

100 M KURBAĞALAMA Minikler

İl Üçüncüsü; Dağhan KOŞAR

İl İkincisi; Defne Nisa METİN

İl Dördüncüsü; Defne İSEN

100 M KURBAĞALAMA Küçükler

İl İkincisi; Yağız YILDIRIM

İl İkincisi; Delfin Su KOŞAR

200 M KARIŞIK Küçükler

İl İkincisi; Defne Selen DÜNDAR

200 M SERBEST Küçükler

İl Dördüncüsü; Ali Ege BİLGİN

İl Dördüncüsü; Delfin Su KOŞAR

BAYRAK YARIŞLARI

4x50 M Serbest Bayrak Minik Kızlar İl Birincisi, (Defne İSEN, Sude Hira DÜRÜ, Zeynep Nur ÇELİK, Ö.Yağmur ARICI)

4x50 M Karışık Bayrak Minik Kızlar İl Birincisi, (Defne İSEN, Defne Nisa METİN, Sude Hira DÜRÜ, Yağmur ARICI)

4x50 M Serbest Bayrak Minik Erkekler İl İkincisi, (Emre TOKATLIOĞLU, Can GÜNEL, Ekin Deniz DEMİR, Dağhan KOŞAR)

4x50 M Karışık Bayrak Minik Erkekler İl İkincisi, (Ekin Deniz DEMİR, Can GÜNEL, Dağhan KOŞAR, Emre TOKATLIOĞLU)

4x100 M Serbest Bayrak Küçük Kızlar İl İkincisi, (Delfin Su KOŞAR, Duru DEMİRKOL, Kayra POLAT, Defne Selen DÜNDAR)

4x100 M Karışık Bayrak Küçük Kızlar İl Birincisi, (Kayra POLAT, Delfin Su KOŞAR, Defne Selen DÜNDAR, Duru DEMİRKOL)

4x100 M Serbest Bayrak Küçük Erkekler İl 2.si, (Ege ÖZBAY, Ali Ege BİLGİN, Z.Barkay BAYRAKTAR, Arda TOĞAN)

4x100 M Karışık Bayrak Küçük Erkekler İl 2.si, (Arda TOĞAN, Yağız YILDIRIM, Ali Ege BİLGİN, Z.Berkay BAYRAKTAR)

İl Bazında Takım Sıralamalarında;

Küçük Kızlarda Özel Başak Koleji İl Birincisi,

Küçük Erkeklerde Özel Başak Koleji İl Üçüncüsü,

Minik Kızlarda Özel Başak Koleji İl İkincisi,

Minik Erkeklerde Özel Başak Koleji İl İkincisi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydın Başak Koleji Madalyaları Topladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement