Başkan Akgün, engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi - Son Dakika

Başkan Akgün, engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi

12.05.2022 14:04
Başkan Akgün, engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Engelliler Haftası çerçevesinde Büyükçekmece'deki engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Engelliler Haftası çerçevesinde Büyükçekmece'deki engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Büyükçekmece Belediyesi'nin düzenlediği Orhan Veli Sosyal Tesisleri'nde Engelliler Haftası çerçevesinde gerçekleşen Kahvaltıda Başkan Akgün toplumsal duyarlılığın bir hafta değil her gün diri kalması gerektiğini ifade etti.

Engeller sevgiyle aşılır

Düzenlenen kahvaltıya Büyükçekmece Gökkuşağı Engelli İzci Kulübü ve Büyükçekmece'deki engelli vatandaşlar katıldı. Kahvaltıda konuşma yapan Başkan Akgün engellerin sevgiyle aşılacağını ve tüm güçlüklere göğüs geren engelli vatandaşların belirli günlerde değil her zaman ve her alanda yanlarında olduğu belirterek tek tek masaları ziyaret edip çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı. Düzenlenen etkinliğe Belediye Meclis Üyesi Eyüp Karataş ve Belediye Başkan Yardımcısı Adem Yazır'da katıldı. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
GÖRME ENGELLİ MİLLİ DAĞCI TURHAN'DAN 517 BASAMAKLI PARKURA BAŞARILI TIRMANIŞ GÖRME ENGELLİ MİLLİ DAĞCI TURHAN'DAN 517 BASAMAKLI PARKURA BAŞARILI TIRMANIŞ 18 Yaş Altı Atletizm Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'na hazır 18 Yaş Altı Atletizm Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'na hazır Gaziler Engelli Spor Kulübü, üç güreş müsabakasında toplam 8 madalya kazandı Gaziler Engelli Spor Kulübü, üç güreş müsabakasında toplam 8 madalya kazandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Akgün, engelli vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement