Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü - Son Dakika

Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü

28.01.2016 09:54
Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kendisini ziyaret eden bazı sivil toplum kuruluşları ile bir süre görüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kendisini ziyaret eden bazı sivil toplum kuruluşları ile bir süre görüştü. Ziyarete gelen Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Başkan Mustafa Çelik'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tablosunu hediye etti.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i ziyaret etti. Oğuz, ziyarette Başkan Çelik'e dergilerinin plaketini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın bir tablosunu takdim etti. Mehmet Oğuz, Başkan Çelik'e gittikleri her ilde Kayseri'nin belediyecilik modelinin konuşulduğunu söyledi.

Türk Kadınlar Birliği Kayseri Şube Başkanı Ayşe Uzunlu ve şube yöneticileri de Başkan Mustafa Çelik'i ziyaret etti. İç Anadolu Bölgesi kadın buluşmasını Kayseri'de yapmak istediklerini ifade eden Uzunlu, 25-26 Mart tarihlerinde yapacakları toplantı için Başkan Çelik'ten destek istedi ve " İç Anadolu'daki kadın derneklerine Kayseri'nin ev sahipliğini göstermek istiyoruz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, bir grup somun ekmek fırıncıları ile de bir süre görüştü. Fırıncılar Başkan Çelik'ten bazı taleplerde bulundular. Öte yandan Hak İş'e bağlı Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay da Başkan Mustafa Çelik'i ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. - KAYSERİ

Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü
Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü
Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü
Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Çelik Bazı Stk'larla Görüştü - Son Dakika


Son Dakika

Erdoğan'dan dikkat çeken ifade! Düşük faizde direten Cumhurbaşkanı, bunu ilk kez söyledi 14:52 Erdoğan'dan dikkat çeken ifade! Düşük faizde direten Cumhurbaşkanı, bunu ilk kez söyledi Ünlü anketçi Özer Sencar, Erdoğan'ın asgari ücret açıklamasını yorumladı: Seçimin ayak sesleri olabilir! 14:49 Ünlü anketçi Özer Sencar, Erdoğan'ın asgari ücret açıklamasını yorumladı: Seçimin ayak sesleri olabilir! Bu kadarı pes dedirtti! Taksiciler lodosta bile pazarlık yapıp müşteri seçti 14:48 Bu kadarı pes dedirtti! Taksiciler lodosta bile pazarlık yapıp müşteri seçti 14:45 "Kara şifa" deniliyor, 2 gün içerisinde grip, nezle, baş ağrısı hepsini kesiyor Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan hekimlere güzel haber! 2500 TL ile 5000 TL arası zam yolda 14:26 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan hekimlere güzel haber! 2500 TL ile 5000 TL arası zam yolda Son Dakika! Erdoğan'dan Merkez Bankası'nın piyasaya müdahalesiyle ilgili ilk yorum: Yasasında var, müdahale etmesi gerekiyorsa yapar 13:50 Son Dakika! Erdoğan'dan Merkez Bankası'nın piyasaya müdahalesiyle ilgili ilk yorum: Yasasında var, müdahale etmesi gerekiyorsa yapar
Erdoğan'dan fahiş fiyat artışıyla ilgili ağır sözler: Stokçulara bu ülkeyi mezar edeceğiz 13:31 Erdoğan'dan fahiş fiyat artışıyla ilgili ağır sözler: Stokçulara bu ülkeyi mezar edeceğiz Ehliyet sınavında akıl almaz kopya düzeneği! 12:36 Ehliyet sınavında akıl almaz kopya düzeneği!
Advertisement